01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Žaliuzinė tvora. Kas svarbiausia renkantis ir ar apsimoka?

žaliuzinė tvoraĮsirengiant naujus namus, vienas iš svarbiausių dalykų bus tinkamai pasirinkta trapecinė stogo danga kurią tinkamai paklojus bus užtikrinama namo konstrukcijos apsauga ir sukuriama patraukli namo estetika.

Vis dėl to, ne ką mažiau svarbus darbas bus ir pasirinkti tvorą kuria apjuosime savo namus.

Apart įprastinės saugumo ar privatumo funkcijos, šiais laikais vis daugiau dėmesio yra skiriama ir tokiems aspektams kaip tvoros išvaizda ar dizainas, vėl gi, siekiant daugiau patrauklumo namams.

Pasižvalgius po tvorų asortimentą internete, variantų matysime tikrai nemažai, todėl galutinai apsispręsti nėra taip lengva kaip atrodo.

Šiame straipsnyje – trumpai apie žaliuzi stiliaus tvoras ir svarbiausius jų aspektus.

Kodėl žaliuzinės tvoros tokios paklausios?

Žaliuzinio tipo tvoros šiais laikais yra vienas iš populiariausių pirkėjų pasirinkimų ir tam yra keletas svarbių priežasčių.

Pirmoji ir ko gero pati svarbiausia – tai, jog šio tipo žaliuzės suteikia maksimalų privatumo lygį. Vis dažniau naujakuriai renkasi kotedžus ar privačius namus kur apstu kaimynų, todėl jiems svarbu tinkamai aptverti savo teritoriją.

Tiesa, nors tvorą sudarančios lentelės pilnai uždengia kiemą žvelgiant iš išorės, unikali jų forma reiškia tai, jog šeimininkai gali laisvai viską matyti žvelgiant iš savo kiemo į gatvę, todėl matomumas nepaaukojamas.

Antroji populiarumo priežastis – tai, jog rinkoje yra itin platus jų pasirinkimas. Čia rasime skirtingų spalvų, dizainų, kainų ir kokybės variantų, taigi iš esmės jie tiks pagal kiekvieno poreikius.

Tiesa, savaime suprantama, kokybės ir patvarumo faktorius turėtų būti didžiausias prioritetas, taigi net ir radus itin patrauklų variantą, verčiau neskubėti jo pirkti.

Kas svarbiausia renkantis tokio tipo tvorą?

Norint rasti optimalų variantą savo namams, yra keletas pagrindinių aspektų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.

Kaina

Natūralu, jog daugeliui pirkėjų kaina yra pats aktualiausias niuansas. Svarbu įvertinti tai, kiek galite sau leisti tvoros įsigijimui ir tai kokie yra jūsų prioritetai.

Pigesni tvoros variantai paprastai pasižymi prastesniu patvarumu dėl medžiagų kokybės, o taip pat čia bus mažesnis ir privatumo lygis, kadangi tokios tvoros paprastai būna dažytos tik iš vienos pusės. Pastaruoju atveju kartu nukentės ir bendra namos estetika.

Tipas

Kaip minėjome, yra keletas pagrindinių tokios tvoros tipų. Vienpusio dažymo tvora bus pigesnė, tačiau negalės pasiūlyti tokio pat privatumo lygio, kaip, kad dvipusio dažymo tvora.

Pastaroji tiek iš išorės, tiek iš vidaus atrodys itin patraukliai, o dėl savo standumo bus ir kur kas patvaresnė. Tiesa, čia kartu bus kiek didesnė kaina.

Dar visai populiarus yra ir rombo formos lankstinių tvora. Ji taip pat yra itin patvari ir gerai atrodanti, tačiau čia paaukojamas matomumas iš kiemo pusės į gatvę.

Įmonė iš kurios pirksite tvorą ir kuri atliks darbus

Žaliuzinės tvoros gali būti puikus pasirinkimas, bet kokio privataus namo ar kotedžo kiemui. Vis dėl to renkantis jas, labai svarbu rasti įmonę kuri prekiauja išties kokybiška produkcija.

Ieškant variantų internete, būtinai įvertinkite rinkoje esančias kainas, pasiskaitykite žmonių atsiliepimus, tam, kad tikrai pataikytumėte su tinkamais specialistais.

Žinoma, įsigijus tvorą, labai svarbu bus ją svarbu gerai įrengti, todėl čia taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į komandą su kuria dirbsite.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme žaliuzi tipo tvoras ir jų pagrindinius aspektus. Tai yra puikus pasirinkimas privačių namų kiemams ir kotedžams kurie nori daugiau privatumo, tačiau tuo pačiu metu turėti patrauklią ir ilgai tarnaujančią tvorą.

Renkantis šį tvoros variantą, svarbiausias dalykas bus įvertinti savo finansines galimybes, norimą tvoros tipą ir pasirinkti tinkamą įmonę tvorai įsigyti bei įrengti.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika