01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

WPC terasinės lentos. Ką žinoti renkantis šį produktą?

WPC terasinės lentos. Ką žinoti renkantis šį produktąVisai neseniai mūsų šalies statybų rinkoje išpopuliarėjo nauja medžiaga namo konstrukcijoms trumpiniu vadinama WPC.

Šis sprendimas yra itin populiarus tų namų savininkų tarpe kurių tikslas yra įsirengti jaukią terasą savo kiemuose.

Kadangi tai pakankamai naujas dalykas, tiek pirkėjai, tiek ekspertai į jį žiūri kiek atsargiai.

Taigi, jeigu mus domina statybos ar verta domėtis WPC terasinėmis lentomis ir ar gali jos būti toks svarbus dalykas kaip pavyzdžiui skardinė stogo danga būste?

Apie tai būtent ir pakalbėsime.

Visų pirma kas yra WPC medžiagos?

WPC medžiagomis yra laikomos iš medžio plastiko kompozito pagamintos lentos ar dailylentės. Jos yra kur kas unikalesnis variantas nei tarkime įprastas medis ar plastikas, kadangi turi tiek vienos, tiek kitos medžiagos pagrindinių savybių.

Pagrindinės iš jų yra šios:

  • Paprasta priežiūra
  • Ilgaamžis variantas
  • Padori kaina
  • Ekologiška
  • Paprasta priežiūra
  • Nebūtina dažyti

Ir tt.

Taigi, suprasti kodėl WPC vis labiau populiarėja – tikrai nėra sudėtinga.

Kokios kainos tikėtis už WPC terasines lentas?

Daugeliui namų savininkų, prieš įsigijant tokio varianto lentas, natūraliai, kyla klausimas, apie galimas išlaidas. Paprastas tiksli jų kaina priklausys nuo to, kokios kokybės yra pačios lentos.

Žemesnės klasės variantai, žinoma, kainuos mažiau, o aukštesnės kokybės – daugiau, tačiau kainų diapazonas gali svyruoti nuo 15 iki maždaug 75 eurų už vieną kv.m. medžiagos.

Norint mėgautis gerai atrodančia terasa, žinoma, nereikėtų pataupyti ir pagailėti pinigų šioms lentoms. Juk kur kas geriau investuoti į kokybiškesnį variantą kuris tarnaus kur kas ilgiau. Taip žinoma, nereikėtų užmiršti ir tokių dalykų kaip aukštos kokybės konstrukcinės medžiagos ir geras karkasas, kadangi tai taip pat prisideda prie galutinio tarnavimo laiko.

Ar labai svarbus kokybės aspektas WPC lentų atžvilgiu?

Kaip kalbėjome prieš tai, investuoti į geresnio lygio medžiagas apsimoka visuomet, nesvarbu apie kokius namų įrengimo darbus eina kalba. Vis dėl to, išlaidų aspektas daug kam yra neginčytinas, o žmonės nori sutaupyti visais įmanomais aspektais.

Taigi, verta plačiau aptarti patį kokybės aspektą WPC lentų atžvilgiu. Pigiausi šių lentų variantai kainuos maždaug iki 30 metrų už kv.m. ir pasižymės tuo, jog pagrindinė šių lentų kompozicinė dalis bus plastikas, o ne mediena. Jis atitinkamai sudarys apie 70 procentų medžiagų sudėties, kol mediena sudarys likusį 30 procentų.

Nors jos atrodys tikrai neblogai, vis dėl to ekspertai yra linkę manyti, jog tokie variantai žymiai greičiau susidėvi, praranda savo žavesį, išblunka ir t.t. Jeigu esate pasiryžę taupyti šiuo aspektu, tuomet reikia skirti didžiulį dėmesį namo pagrindo rengimui, kuris leistų tinkamai jas pakloti.

Didėjant kainai, kartu didės ir WPC lentų kokybė. Iš kompozicinės pusės čia jau bus daugiau medžio medžiagų, o kartu pačios lentos bus kur kas tvirtesnės ir atsparesnės.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme pagrindinius aspektus apie WPC lentas. Šis variantas – vis populiaresnis terasos rengimų atžvilgiu ir visai nesunku suprasti kodėl.

Jos tvirtos, žavingos ir pasižyminčios geromis kainomis, todėl investavus šiek tiek daugiau į savo terasą, galima susikurti išties įspūdingą variantą.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika