01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Stogo priedai. Papildomos priemonės padės pilnai įrengti stogą

stogo-priedai-papildomos-priemonesStogo priedai – dažnai per mažai dėmesio sulaukianti stogo dengimo dalis. Jos užtikrina, jog jūsų stogas būtų tinkamai pritvirtintas ir tarnautų ilgą laiką.

Kaip žinia, skirtingoms dangoms galioja skirtingi klojimų standartai, todėl bus panaudoti ir skirtingų rūšių priedai.

Pavyzdžiui, skardinė stogo danga yra daug plonesnė ir lengvesnė už kitas, tačiau jai gali prireikti papildomų garso izoliacijos sluoksnių. Bituminė danga, keraminių bei betoninių čerpių dangos taip pat turi savus pliusus ir minusus.

Savo prekių kataloge šiuo metu turime net 7 rūšių priedus. Šiame įraše, mes juos trumpai aptarsime ir suteiksime jums informacijos apie tai, kokią funkciją atlieka kiekvienas iš jų dengimo procese.

Teirautis kainos

Stogo priedų katalogas

Pilną prekių asortimentą rasite čia>>

1. Sandarinimo medžiagos – tai papildoma apsauga nuo aplinkos jūsų dangai ir jos priedams. Šiuo metu kataloge siūlome trijų rūšių sandarinimo medžiagas:

 • Kraigo juostos – viršutinės stogo dalies apsaugai.
 • Kamino juostos – užtvirtinami tarpai tarp dangos ir kamino.
 • Sandarinimo juostos – tarpams tarp dangos jos elementų uždengti.

Sandarinimo medžiagomis dažniausiai laikomos įvairios statybinės juostelės. Nors jos nėra itin didelės, jų reikšmė dangos ilgaamžiškumui – neabejotina.

Papildomas hidroizoliacinis ar termoizoliacinis sluoksnis padės išvengti per daug įkaitusių palėpės patalpų ir per didelės drėgmės. Tai, savaime aišku, prisidės prie ilgesnio dangos tarnavimo laikotarpio.

2. Saugos elementai – tai priemonės skirtos lengvai ir saugiai pasiekti, bet kurias stogo vietas. Dažniausios elementų kategorijos yra šios:

 • Kopetėlės – sieninės ir stogo kopetėlės skirtos užlipti ant stogo ar nusileisti nuo jo avarijos atveju. Patogūs turėklai, apsauginiai lankai ir aukšta plieno kokybė.
 • Tilteliai – įrenginiai skirti horizontaliam priėjimui prie įvairių vietų ant stogų.
 • Užtvaros – dar žinomos kaip sniego atitvarai, yra įrengiami apsaugoti stogą nuo per didelio kiekio sniego sankaupų (Tiek dėl svorio, tiek dėl galimybės pakenkti dangai).
 • Apsauginės tvoros – tai dar kitaip vadinamos kaip stogo atramos, yra vienas svarbiausių stogo saugos elementų ir kartu yra teisinis reikalavimas stogui su itin mažu nuolydžiu.

3. Stoginės plėvelės – tai papildomos plėvelės skirtos dangos apsaugai. Jų funkcija yra apsaugoti jūsų stogo dangą nuo drėgmės. Mūsų asortimente rasite difuzines ir garo izoliacines plėveles.

 • Difuzinės plėvelės – plėvelės skirtos per save praleisti vandens garus. Ši priemonė yra dedama tarp kitų statybinių sluoksnių ir neleidžia drėgmei kauptis ant jų. Tai – nebrangus priedas užtikrinantis ilgesnį dangos tarnavimo laikotarpį.
 • Garo izoliacinės plėvelės – šios plėvelės, atvirkščiai – skirtos praleisti kuo mažiau drėgmės. Dedamos ant termoizoliacinio sluoksnio ir apsaugo jį bei stogo konstrukciją nuo drėgmės.

4. Pakalimai – tai stogo apdirbimas apdailos medžiaga. Dažniausiai stogai yra apkalami plastikinėmis arba medinėmis dailylentėmis. Prieš renkantis pakalimą patartina atkreipti dėmesį kaip tai prisideda prie bendros namo estetikos ir į produkto kokybę apskritai.

5. Tvirtinimo elementai – tai detalės skirtos tvirtinti stogo dangai ir kitoms joms dalims.

6. Šiltinimo medžiagos – medžiagos reikalingos tinkamai apšiltinti stogą. Jos kokybę lemia laidumo koeficientas, kuo mažesnis – tuo geresnės kokybės šiltinimo medžiaga.

 • Stiklo vata – šiltinamoji medžiaga gaminama iš smulkinto stiklo ir gamtinio smėlio (kvarco). Ja labai patogu šiltinti stogus ar namų sienas. Stiklo vatos pluoštai yra 2 kartus ilgesni nei akmens vatos, tačiau yra nedidelio tankio ir svorio.
 • Akmens vata – tai pat populiarus šiltinamosios medžiagos variantas, tačiau gamybos procese yra naudojamas ne stiklas, o uolienos lydiniai (bazaltas). Tai tankesnė medžiaga, tačiau labai panašus į stiklo vatą apšiltinimo medžiagos variantas.
 • Neoporas – kitaip dar vadinamas pilkuoju putų poliretanu, ši medžiaga turi visas įprastas putplasčio teigiamas savybes, tačiau papildomai gali pasiūlyti net iki 20 procentų geresnę termoizoliaciją.

7. Ventiliaciniai kaminėliai – prietaisai skirti suteikti papildomą ventiliavimą stogui. Šis priedas yra ypač aktualus po stogo renovacijos, kadangi tuo metu ant stogo susikaupia papildomas drėgmės kondensato sluoksnis. Be jų, kyla papildoma grėsmė dangos išsilankstymams ir galiausiai, mažesnio tarnavimo laikotarpio.

Klaidos dengiant stogą izoliacine plėvele (Vaizdo įrašas Anglų k.)

Izoliacinė plėvelė – ne tik populiariausia, tačiau ko gero ir svarbiausia priemonė sauganti jūsų namų stogo dangą. Šiame nuotaikingame vaizdo įraše, kviečiame pažvelgti į tai, kokias klaidas dažniausiai daro nepatyrę stogdengiai.

Reikia kokybiškai įrengto stogo?

Kreipkitės dabar! Pateikite užklausą ir atsakysime į visus jums kilusius klausimus. Metas gerai investicijai į savo namus iš patyrusių ekspertų.

Teirautis kainos

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika