01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Stogo Komplektas / Sistema

Stogo komplektas – tai pilna stogo sistema projekte į kurią įeis dangos lakštai, lankstiniai, lietaus nuvedimo sistema, tilteliai, užtvaros ir visi kiti svarbūs elementai.

„Manostogas.lt“ komanda padės jums sudaryti ir įgyvendinti visus lūkesčius atitinkančio stogo projektą. Sukomplektuosime elementus, kurie reikalingi pilnam stogo įrengimui, jo ilgaamžiškumui, sandarumui ir saugumui užtikrinti.

Į mūsų siūlomus stogo komplektus įeina ne tik jūsų pasirinkta stogo danga, stogo apskardinimas, tačiau ir lietaus nuvedimo sistema, pakalimai, difuzinės plėvelės, sandarinimo juostos ir kiti elementai užtikrinti saugumų, patikimą ir ilgai tarnaujantį stogą.

Kartu konsultuojame visais aktualiais stogo dangos dengimo klausimais.

Kas į eina į Manostogas.lt stogo komplektą?

Ilgaamžė plieninė danga namams
Plienine stogo danga
  • Iki 50 metų garantija dangai
  • Klasikinių ir trapecinių rÅ«Å¡ių dangos
  • VokiÅ¡ka kokybėEsame ilgametę patirtį turinti įmonė kurios viena iš specializacijų – prekyba stogo dangos sistemomis.

Vykdant stogo projektą ne tik konsultuojame visais aktualiais klausimais, tačiau kartu atliekame reikalingus skaičiavimus, įvertiname projekto specifikacijas ir pagal tai pateikiame projekto sąmatą.

Perkant pilną stogo komplektą, projektas ne tik kainuos pigiau, tačiau kartu pavyks kur kas greičiau atlikti jo įrengimo darbus, nes visus stogui reikalingus įrengimus įsigysite vienoje vietoje.

Kaip minėjome prieš tai, į mūsų komplektą įeis: pasirinkta stogo dangos sistema ir jo apskardinimo darbai, lietaus nuvedimo sistema, pakalimai (jei jų reikia) ir visos kitos papildomos konstrukcijos detalės.

Kartu į mūsų pasiūlymą įeis ir visų medžiagų transportas su iškrovimu, pilna projekto sąmata ir konsultacinė pagalba vykdant projektą.

Garantuojame, jog mūsų stogo dangos komplektas atitiks visus jūsų lūkesčius dėl kokybės ir ilgaamžiškumo.

Pasirinkta stogo danga

Išsirinkite norimos stogo dangos profilius – plieninę (klasikinę, čerpes imituojančią ar trapecinę), aliuminę, keraminių ar betoninių čerpių dangą ir norimą jos spalvą iš produktų katalogo.
Atminkite, jog pats svarbiausias kriterijus renkantis stogo dangą – pasirinkti aukščiausios klasės medžiagų variantą.

Kuo geresnė dangos medžiagų kokybė, tuo ilgiau stogas išlaikys savo estetines ir funkcines savybes.
Savo klientams rekomenduojame šias produktų linijas: „BTR Systems“, „Tilcor“, ir „Thyssenkrup“ kurios vertinamos dėl aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo.

Lietaus nuvedimo sistemos

Lietaus sistema – viena iš svarbiausių struktūrų gyvenamajame name, komerciniame ar ūkiniame pastate atliekanti svarbią praktinę funkciją ir prisidedanti prie geresnės namo estetikos.

Siūlome rinktis iš PVC (plastiko), aliuminių ir plieno lietaus nuvedimo sistemų, kurios gali būti nesunkiai pritaikytos prie bet kokio dydžio ar formos stogo projekto.

Jei ypač vertinate savo pastato fasado estetines ypatybes, galime pasiūlyti ir paslėptas lietaus nuvedimo sistemas kurios projekte atrodys nepriekaištingai.

Saugos elementai ant stogo

Tam, kad stogo projektas būtų ne tik funkcionalus, tačiau kartu ir saugus, mūsų komplektas kartu turės ir pagrindines saugumo sistemas.

Čia įeis stogo kopėčios, tilteliai ir sniego užtvaros kurios puikiai tiks bet kokio tipo stogui ir stogo dangai iš plieninių, aliuminių, čerpių ar bitumo lakštų.

Pakalimai, sraigtai, sujungimai

tilcor royal pavyzdys 9Įvairūs pakalimų profiliai iš plieno – reikšmingos detalės kurios ne tik padeda užtikrinti geresnę stogo ventiliaciją, tačiau taip pat prisideda prie bendros pastato estetikos suteikiant vaizdui išbaigtumo.

Kompaktiški sraigtai ir sujungimai neišsišoka klojant dangos lakštus ir padeda įgyvendinti vientisą, puikiai atrodantį stogo vaizdą.

Šių elementų dėka taip pat yra sukuriami tarpeliai kurie užtikrina gerą ventiliaciją ir tuo pačiu metu nesudaro sąlygų pralysti širšėms, bitėms ar kitiems vabzdžiams.

Lankstiniai, lygi skarda

Taip pat siūlome ir standartinius arba pagal specialų užsakymą pagamintus vokiškus „Thysenkrupp“ lankstinius stogui, kurie tiks klasikinei valminei, čerpių ar trapecinių lakštų dangai.

Galime pasiūlyti: kraigus ir jų jungiamąsias bei vėdinimo detales, sąlajas, vėjalentes, karnizus ir visas kitas būtinąsias detales projektui.

Jei jau turite kitą įmonę kuri jums gamins lankstinius, galime pasiūlyti ir pageidaujamos spalvos lygią skardą.

Ventiliaciniai kaminėliai, įvadų lizdai

Kartu į mūsų sistemas įeis pagal stogo ir dangos ypatybes parinkti ventiliaciniai kaminėliai – itin svarbūs elementai norint užtikrinti tinkamą pastato mikroklimatą, oro kokybę ir apsaugoti jo konstrukciją nuo drėgmės daromos žalos.

Tuo tarpu stogo įvadų lizdai – svarbi papildoma konstrukcija ant stogo planuojantiems įsirengti anteną ar kitą panašų įrenginį kuriam reikia įvado. Siūlome sandarius lizdus būtinus tinkamam tokios konstrukcijos įrengimui.

Difuzinės, antikondensacinės plėvelės ir sandarinimo juostos

Norint, jog stogo komplektas būtų ilgaamžis ir tarnautų taip kaip priklauso, labai svarbu užtikrinti tinkamą sistemos sandarumą ir imtis sprendimų kurie apsaugotų stogo konstrukciją nuo drėgmės kaupimosi.

Savo asortimente siūlome išskirtinėmis techninėmis specifikacijomis ir ilgu tarnavimo laikotarpiu išsiskiriančias difuzines (kvėpuojančias) ir antikondensacines (nekvėpuojančias) stogo plėveles kurios neleis kauptis drėgmei galinčiai potencialiai pažeisti svarbias pastato dalis.

Bendrame projekte reikšmingos bus ir sandarinimo juostos kurios apsaugos pažeidžiamiausias dangos vietas.

Kodėl verta įsigyti pilną stogo dangos komplektą?

Pasižvalgius po internete esančius stogo dangų katalogus, greitai tampa aišku, jog išsirinkti kokybiškos dangos variantą atitinkantį visus lūkesčius nėra taip jau paprasta.

Siūlome išeitį kuri ne tik pažymės mažesne kaina, tačiau kartu padės sutaupyti brangaus laiko – stogo komplektas iš patikimos, ilgametę patirtį turinčios įmonės kuri aprūpins jus visomis reikalingomis medžiagomis pilnam stogo dangos projekto įgyvendinimui ir užtikrins, jog kiekvienos prekės pristatymas bus įvykdytas greitai.

„Manostogas.lt“ komandos specialistai įvertins jūsų lūkesčius ir padės surasti geriausią sprendimą būsimam stogui.

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika