01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Stogo dangos keitimas. 5 patarimai klientams ir mūsų darbai

patarimai-keiciant-stogaStogo dangos keitimas – nors nėra sudėtingas, tačiau yra labai daug kruopštumo reikalaujantis darbas. Vien naujos dangos šiuo atveju uždėti neužtenka.

Vieni iš svarbiausių darbų:sėkmingai utilizuoti seną dangą, patikrinti konstrukcinės medienos būklę, bei užtikrinti, jog stogas apsaugotas papildomomis priemonėmis nuo aplinkos poveikio.

Šiame įraše pateiksime keletą svarbių patarimų keičiant skardinį stogą. Jie susiję ne tik pačiais darbais, tačiau ir su komunikacija darbų metu, kadangi tik taip galima išvengti nesusipratimų ar atlikto darbo kuris neatitinka kliento pageidavimų.

Tikime, jog šios rekomendacijos padarys darbus lengvesnius ne tik juos atliekančiai įmonei, tačiau atneš naudos ir jums kaip klientui.

Teirautis kainos

Stogo keitimas. 5 patarimai norintiems atnaujinti stogą

 • Tiksliai žinokite, ko norite. Stogo dangos keitimo procesas bus žymiai paprastesnis tiek jums patiems, tiek darbus atliekančiai įmonei, jeigu jūs pats tiksliai žinosite savo lūkesčius darbams. Visa darbų eiga gali trūkti nuo kelių savaičių, iki kelių mėnesių ar net dar ilgiau, todėl tiksliai numatyti visus planus būtina iš anksto.
 • Bendradarbiaukite. Savo kaip įmonės komunikacinę pusę visų darbų metu galime garantuoti, tačiau to paties tikimės ir iš klientų. Garantuojame, jog į kiekvieną savo darbą žiūrime su atidumu ir pagal kiekvieno kliento individualias užgaidas.Tikime, jog kiekvienam norisi bendrauti su kolektyvu kuris geba paaiškinti kaip atliekami darbai, kokia jų eiga ir progresas. Dėl prasto komunikacijos gali būti neįvykdyti kai kurie lūkesčiai, vėluoti darbai, todėl labai svarbu ieškoti bendrų sprendimų visu darbų laikotarpiu.
 • Metų laikas yra svarbus. Iš patirties galime pasakyti, jog brangiausias laikotarpis keisti stogą yra vasara ir ruduo. Viena iš priežasčių padidėjusi lietaus tikimybė dėl kurių darbai ne tik brangs bet ir užsitęs. Kita priežastis – natūralus statybos darbų bumas šiais metų laikotarpiais. Pasirinkus kitą metų laikotarpį, galite ženkliai sutaupyti, mokant už tos pačios kokybės paslaugas.
 • Jei nežinote, palikite tiems kas žino. Elementaru, tačiau norint, jog darbai būtų atlikti greitai, kokybiškai bei profesionaliai – palikite tuos darbu specialistams išmanantiems savo amatą. Tai – mūsų kasdienybė, todėl turime daugiau patirties atliekant stogo dengimą bei keitimo darbus. Visada siekiame geriausių rezultatų, todėl galite mumis pasitikėti. Jūsų lūkesčiai – mūsų prioritetas
 • Žinokite, kada atsinaujinti – būtina. Nemažai senos statybos namų turi vadinamuosius senosios šiferinės dangos stogus. Liaudyje jie yra geriau žinomi kaip asbestiniai stogai. Ši praeities relikvija – itin kenksminga medžiaga sveikatai, turinti kancerogeninių savybių. Jeigu tokio tipo danga iki šiol “puošia” jūsų namus, ją tučtuojau reikia pakeisti. Jokiais būdais nekeiskite jos pats.

5 skardinio stogo dengimo/keitimo klaidos (vaizdo įrašas anglų k.)

Šalia patarimų, manome,  verta pažvelgti ir iš stogdengio perspektyvos. Vaizdo įrašas supažindina su dažniausiomis klaidomis su kuriomis susiduria įmonės keičiančios ar klojančios plieninį stogą – vieną iš populiariausių dangos rūšių.

Kokias stogo keitimo paslaugas galime pasiūlyti mes?

Pagrindiniai darbai kuriuos atliekame

 • Įvertiname stogo būklę, darbų kainą ir suteikiame visas konsultacijas.

Tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai gali tinkamai įvertinti stogo parametrus ir nustatyti jos poreikius. Ne visose situacijose užtenka vien dalinio stogo remonto ar pataisymų papildomomis medžiagomis.

Kartais reikia tiesiog visą dangą nauja. Žinoma, suvokiame, jog klientų biudžetai nėra begaliniai, todėl tinkamai apskaičiuodami jūsų biudžetą, galime numatyti geriausią darbų planą kiekvienam asmeniui.

 • Plieninės, šiferinės ir čerpinės dangos keitimas

Tiek keičiant skardinę dangą, tiek šiferį, ar čerpes taikomi skirtingi klojimo standartai bei bus skirtingai naudojamos atraminės stogo dalys.

Plieniniame stoge dažniausiai bus reikalingas pilnas senosios dangos išmontavimas kadangi individualių stogo dalių taisyti paprasčiausiai neapsimoka. Tuo tarpu čerpinėse dangose- atvirkščiai, kur kas patogiau taisyti tik tas vietas kuriose yra problemų. Savo darbą išmanome ir tai byloje ilgametė mūsų patirtis statybų rinkoje.

 • Kokybiškai atliktas stogo keitimas ir jo tvirtinimas papildomais priedais

Kaip ir minėjome prieš tai, esame įmonė kuri vertina kiekvieną savo klientą.  Geriausia ką jam galime pasiūlyti –  kokybiškas darbas.

Prastai pakeista ir sumontuota danga vėliau reikalaus ne tik papildomų išlaidų, tačiau net kai kuriais atvejais ir pilno stogo permontavimo. Nors stogo keitimo darbus galima atlikti ir pačiam, žinoma, visada geriau juos patikėti kvalifikuoto specialisto rankoms.

Mūsų stogai ne tik tinkamai keičiami, tačiau kartu turi ir didesnį tarnavimo laikotarpį, kadangi žinome kokius papildomus priedus panaudoti norint užtikrinti jo dalių hidroizoliaciją, termoizoliaciją bei vėdinimą.

Stogo keitimo kaina. Nuo ko priklauso galutinė suma?

Seno stogo keitimas ir jo kaina priklauso nuo keleto faktorių. Reikia atsižvelgti tiek į planuojamus darbus, tiek į medžiagas, tiek į pačių darbų trukmę. Savo metodiką galime apibrėžti maždaug taip.

Stogo keitimo kaina priklauso nuo:

 • Stogo komplektacijos – čia įeina dengiamo stogo plotas, panaudotos medžiagos bei apdaila.
 • Paruoštos konstrukcijos –  jūsų stogo pamatai privalo būti geros būklės, paruošti iš tvirtos medienos ir pritaikyti jūsų norimai dangai. Tai irgi eina į galutinę kainą.
 • Priedų  stogui – kalba eina apie hidroizoliacines plėveles, sandarinimo ir tvirtinimo medžiagas panaudojamas darbų metu.
 • Darbų aikštelėje – savaime aišku, jog žmogiškieji ištekliai taip pat lemia kainą. Kaina priklausys nuo to kiek laiko bus dirbama su objektu.
 • Įrangos  dirbant su sunkesnės formos stogais gali prireikti daugiau technikos, statybinių instrumentų. Tai taip pat darys įtakos kainai.
 • Atliekų utilizavimo – atlikus darbus, likusias atliekas privaloma sunaikinti, todėl tokie darbai taip pat kainuos.

Žinoma, tiksli stogo keitimo kaina priklausys nuo kiekvieno žmogaus situacijos. Ją galima įvardyti tik atlikus atitinkamus skaičiavimus ir gavus daugiau informacijos apie patį objektą.

Pradėkime dirbti – jau šiandien. Susisiekite su mumis.

Mūsų komanda pasiruošusi padėti bet kokiais klausimais, brūkštelkite mums ir mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą.

Susisiekti

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika