01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Pagrindiniai stoglangių privalumai ir kainą lemiantys faktoriai

StoglangiaiStoglangiai – ko gero kiekvieno šiuolaikinio namo prioritetas įrenginėjant palėpės gyvenamąsias erdves.

Šis stogo elementas leidžia gyvenimą viršutiniame namo aukšte paversti šviesiu, komfortišku ir visaverčiu. Nesvarbu kokiam kambariui įrengsite stoglangį, faktas, jog jis atneš tik teigiamų pokyčių.

Šiame straipsnyje aptarsime stoglangių įrengimo privalumus susijusių su pastato faktoriais, patalpomis bei aptarsime keletą pagrindinių faktorių lemiančių kainą.

Teirautis kainos

Stoglangių įrengimo privalumai

Geriausias būdas gauti natūralią šviesą

Įrengiant savaime suprantama, pastebėsite didesnį šviesos kiekį ateinančią į palėpės patalpas. Stogo langai yra gaminami pagal specifinę formą, jie yra įstriži ir skiriasi savo montavimo būdu nuo įprastinių langų. Taip pat jie turi sustiprintą apsaugą nuo kritulių: sniego, krušos, lietaus.

Be to, moksliniais tyrimais buvo įrodyta, jog įstriži stoglangiai yra net 40 proc. Efektyvesni nei įprastiniais stogai, kalbant apie laidumą natūraliai šviesai.

Vienas dažniausių mitų kodėl palėpės langas yra matomas kaip ne itin naudingas – įsitikinimas, jog joje net ir su įrengtu langu nebus taip šviesu ir jauku kaip pirmająme aukšte. Tai nėra tiesa, kadangi didesnis šviesos kiekis automatiškas vers kambarį jaukesniu visais paros metais, atsiras daugiau komforto. Todėl, tai verčiau yra daugiau privalumų turintis sprendimas.

Didelis produktų pasirinkimas

Nesvarbu, kokios formos ar dydžio stogas būtų, jo lango pasirinkimas nebus sudėtingas procesas, kadangi šių produktų pasirinkimas yra itin platus ir tiks bet kokioms estetikos ar praktiškumo pageidavimams.

Mūsų kataloge dominuoja stoglangiai “Roto”. Jų galite rasti nuo vienlangio WDL iki įmantrių dvigubų fasadinių langų, tokių kaip, Designo R7 iki naujausias gamybos tendencijas atitinkančių langų su pilnai automatizuotomis atidarymo sistemomis. Privalumas, jog šie produktai yra pritaikyti pagal stogo nuolydį, todėl variantą ras kiekvienas stogo savininkas.

Pilną stoglangių katalogą rasite čia>>

Minėti viengubo stiklo stoglangiai (arba liukai) – patys ekonomiškiausi variantai, o turintiems didesnius kokybės lūkesčius siūlome automatizuotus, dvigubo stiklo ar drėgmei atsparius stoglangių variantus. Pridėjus keletą papildomų priedų tokios kaip markizės ar žaliuzės galima tikėtis pilno komforto su net 95 proc. atsparumu

Įleidžia ir saugo šilumą

Renkantis stoglangį, labai svarbu atkreipti dėmesį į stiklo paketą einantį kartu su stoglangiu. Kiekvieno stiklo ir lango savybė sulaikyti patalpos šilumą yra matuojama šilumos laidumo koeficientu. Logiška, jog esant itin mažam laidumo koeficientui, langas jos sulaikys daugiau. Svarbus faktorius, yra ir stoglangio įrengimo kampas.

Juos reikėtų įrengti taip, jog patalpos gautų šviesos bei šilumos visais metų laikotarpiais. Turint tai galvoje, gerai apsvarstykite kurioje vietoje stogo langą įrengsite, jei patalpos bus labiau naudojamos kaip darbo vieta, daugiau šviesos bus gaunama įrengiant juos kuo aukščiau grindų atžvilgiu. Saulės šviesa atsimuš į sienas ir švelniai patalpoje.

Suteikia daugiau patalpos vėdinimo

Lygiai taip pat kaip tinkama šiluma ar šviesa, palėpės patalpoms taip pat yra reikalingas puikus vėdinimas. Šiuo atveju, stoglangiai taip pat gali padėti. Žinoma, vien retkarčiais praverti lango neužtenka norint turėti išties sveiko oro patalpas.

Pagrindinės priežastys dėl ko reikia vėdinti patalpas

  • Lengvesni alerginių ligų simptomai – sveikata yra brangiausias mūsų turtas. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog patalpos vėdinimas padeda sumažinti alergenų kiekį ir agresyvumą. Tai ypač aktualu tiems, kurie serga bronchų ligomis. Mažesnis susikaupusių dulkių kiekis patalpoje, užtikrins, jog ore bus mažiau alergenų ir bus išvengta jos paūmėjimų.
  • Mažėja drėgmės ir pelėsio tikimybė – dažna prastai vėdinamų patalpų problema kylanti dėl prastos oro cirkuliacijos. Siekiant jo išvengti būtina tinkamai įrengti pilną vėdinimo sistemą patalpoje, kuri užtikrintų vėdinimą bet kokiu metų laiku.

Siūlome sprendimą – vienas pagrindinių patalpų vėdinimo sistemos elementų būtent ir yra stogo langai. O tiksliau, dvigubus jo variantus, turinčius papildomas erdvės orui cirkuliuoti po patalpas.

Be to, didesnis langas reikš ir daugiau šviesos bei šilumos, kurių svarbą aprašėme prieš tai buvusioje sekcijoje.

Stoglangio įrengimas (vaizdo įrašas anglų k.)

Šiame vaizdo įraše kviečiame pažvelgti iš stogdengio perspektyvos ir pamatyti kaip yra įrengiamas stogo langas. Kaip pavyzdys buvo parinktas plieninės stogo dangos įrengimo procesas.

Stoglangių įrengimo kaina

Stogo langų įrengimas dažniausiai kainuoja kiek daugiau nei įprastas langas, tačiau tam paaiškinti yra keletas svarbių ir svarių priežasčių.

  • Sudėtingesni mechanizmai – stoglangių konstrukcijos būna kur kas sudėtingesnės nei paprasto lango esančios pastate.
  • Storesnis stiklo sluoksnis – prie kainos taip pat prisideda storesnis stiklo sluoksnis kuris didina lango atsparumą krituliams, spaudimui (pvz. Sniegui ar ledui), geresnį laidumą šilumai ir jos sulaikymą.
  • Ventiliavimo sistemos – stoglangis taip pat turi netrukdyti oro cirkuliacijai, todėl įrengiant yra būtina tinkamai integruoti ir vėdinimo sistemą su juo.
  • Didesnis spalvų pasirinkimas – ši išlaida yra papildoma ir aktuali tiems kuriems reikia specifiškai atrodančio stogo. Investicija nedidelė, tačiau tai puikus būdas prisidėti prie geresnės namo estetikos.
  • Įrengimas ir papildomi priedai – norint turėti gerą stoglangį, jį būtina ne tik tinkamai įrengti, tačiau ir įtvirtinti papildomais priedais. Stogo juostelės padės ne tik pačiam langui, tačiau ir gretimai esančiai stogo dangai.

Stoglangis privalo derėti ir būti tinkamai įtvirtintas prie kiekvienos stogo dangos, o šioms atitinkamai galioja saviti klojimo standartai.

Pavyzdžiui dengiant stogą skardine stogo danga, kuri, kaip žinoma, yra itin lengvo svorio, rekomenduojama statyti mažesnių gabaritų stoglangius, tam, kad nebūtų suteika per daug papildomo svorio stogui.

Plačiau apie skardinę stogo dangą ir jos ypatumus skaitykite čia>>

Apibendrinant

Stogo langai iš pirmo žvilgsnio – visai paprastas stogo komplekto elementas, tačiau jis gali tapti lemtingu faktoriumi užtikrinančiu komfortą po stogu esančioms patalpoms.

Jeigu jūs norite profesionalaus ir laiku atlikto darbu kreipkitės į mus paspausdami ant žemiau esančio užklausos mygtuko. Susieksime su jumis ir padėsime rasti geriausią sprendimą.

Susisiekti

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika