01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Renkamės dažus namo interjerui. Kas svarbiausia?

Renkamės dažus namo interjerui. Kas svarbiausiaDažai interjeru – iš pirmo žvilgsnio, paprastas, tačiau tuo pačiu metu ir kiek kėblus pasirinkti dalykas.

Pasižvalgius po internetines parduotuves, rasime daug gamintojų, spalvų, dažų tipų, todėl jei neturime apie tai žinių, savaime suprantama, bus sudėtingiau rasti geriausią variantą.

Kiekvienas iš mūsų nori kokybės, ilgaamžiškumo ir žinoma, puikiai atrodančių mūsų kambarių, todėl norint rasti būtent tokį variantą, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Nors itin populiarūs yra, tarkime, universalių dažų variantai kuriais galima dažyti tiek vidų, tiek tokį lauko elementą, kaip, skardinė stogo danga, tokie dažai ne visada yra geras pasirinkimas.

Šiame straipsnyje – viskas apie interjero dažus ir tai, kaip juos tinkamai pasirinkti.

Keletas svarbių interjero dažų ypatybių

Interjero dažai smarkiai skiriasi savo ypatybėmis nuo lauko dažų, todėl visų pirma į ką reikėtų atkreipti dėmesį tai ar jūsų norimos spalvos ir gamintojo dažai būtent ir yra skirti vidaus dažymo darbams.

Taip, rinkoje šiuo metu yra itin populiarūs universalių dažų variantai, tačiau dažniausiai jie nėra tokie geri kaip konkrečiai tai patalpai skirti dažų variantai. Kaip pavyzdys, lauko dažai yra kur kas tvirtesni ir atsparesni, tačiau jų naudoti viduje negalima dėl jų cheminės sudėties.

Tuo tarpu vidaus dažai, nebus tokie efektyvūs ir greitai išbluks jei juos naudosime lauke, todėl skirtingiems dažymo darbams įsigykite būtent tos rūšies produktą.

Kitas svarbus dalykas renkantis interjero dažus – jų pagaminimo principas. Čia rinkoje dominuoja du pagrindiniai variantai – specialiu skiedikliu arba vandeniu skiedžiami interjero dažai.

Būtent vandens principu skiedžiami dažų variantai, pavyzdžiui, akriliniai ar lateksiniai yra ko gero pats geriausias pasirinkimas jei ieškote paprasto ir kokybiško pasirinkimo savo namams. Papildomi privalumai čia bus draugiškas aplinkai pagaminimo būdas, tinkamumas alergijas turintiems žmonėms ir t.t.

Dažus svarbu rinktis ir pagal namo kambarius

Dar vienas svarbus dažų pasirinkimo aspektas yra tai, kokias patalpas planuojate dažyti. Dažniausiai žmonės renkasi tos pačios spalvos ir tipo dažus visam interjerui, tačiau pasak ekspertų, verta atkreipti dėmesį ir į konkrečios patalpos ypatybes.

Jeigu kalba eis apie virtuvės ar vonios kambarį kur bus daug drėgmės ir valymo, tuomet geriau rinktis lengvai nuvalomų dažų variantą kaip blizgius dažus.

Tokia pati taisyklė galioja ir kituose kambariuose.

Miegamasis ar svetainė paprastai nereikalaus ypatingo dažų pasirinkimo atsparumo atžvilgiu, todėl čia geriausias pasirinkimas jau bus matiniai dažai.

Koridoriaus erdvei taip pat reikės atkreipti dėmesį į atsparesnius dažus. Čia puikus pasirinkimas būtų pusiau matiniai arba pusiau blizgūs dažai kurie atrodo puikiai, tačiau taip pat gali pasiūlyti ir gerą atsparumą nusidevėjimui.

Maždaug pagal tokį principą ir reikėtų rinktis vidinius dažus. Zonose kur yra daugiau aktyvumo, galimybių ištepti sienas jau reikės atsparesnių dažų, tuo tarpu kitose erdvėse užteks ir paprastesnių variantų.

Pabaigai

Trumpai aptarėme vidaus interjero dažus. Galima sakyti, jog svarbiausias dalykas čia yra pasirinkti būtent tai paskirčiai sukurtus dažus, o vėliau derinti juos pagal konkretų dažomą kambarį.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika