01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Prilydoma stogo danga. Ką reikėtų apie ją žinoti?

prilydoma stogo danga ką žinotiRinktis stogo dangą mūsų namui – itin atsakinga procedūra. Anaiptol, juk tai bus būtent ta priemonė kuri mus saugos nuo įvairių aplinkos veiksnių – žvarbaus lietaus, smarkaus sniego ir visokių kitų gamtos „išdaigų“.

Norint rasti tikrai gerą ir ilgai tarnaujantį variantą, reikia skirti nemažai laiko pasvarstymams ir apmąstymams. Turint omenyje, kiek daug variantų rinkoje šiuo metu yra siūloma, visai nesudėtinga pasimesti besirenkant.

Svarbu žinoti, jog prilydoma stogo danga yra vienas iš populiariausių dangos variantų rinkoje ir visai ne veltui.

Ji pasižymi nedidele kaina, lengvu įrengimu ir aukšta kokybe, panašiai kaip ir skardinė stogo danga turinti akivaizdžius savo privalumus.

Vis dėl to, šiame straipsnyje mes koncentruosimės būtent ties prilydomos dangos variantais. Aptarsime priežastis dėl ko ji populiari ir dėl ko žmonės ją vis dažniau renkasi savo namams.

Kas prilydomą stogo dangą verčia išskirtine?

Pagrindinis dalykas, kas prilydomą stogo dangą verčia išskirtine yra šiek tiek skirtingas, jos dengimo principas palyginimui su kitomis rūšimis. Kaip galime suprasti iš pavadinimo, ji pagal savo principą yra tiesiog prilydomą prie namo paviršiaus.

Kuomet atliekami darbai statybos vietoje, paprastai neretai yra jaučiamas kiek nemalonus pelėsių kvapas, kuris praeina už kelių dienų po pilno darbų pabaigimo.

Nenustebkite, jeigu kalbėdamiesi apie prilydomą stogo dangą dažnai girdėsite žodį „ruberoidas“. Tai yra vienas ir tas pats, tiesiog pastarasis žodis yra neformalus ir dažnai naudojamas šnekamojoje kalboje.

Ją suprantant, bus kur kas lengviau suprasti apie ką „eina kalba“ ir kokių rezultatų jūs galite savo namui tikėtis, kuomet tokią dangą jūs pasirinksite savo namams.

Nors paprastai manoma, jog toks dangos variantas yra tinkamas tik namams turintiems stogą be šlaito, ekspertai jums greitai pasakys, jog įmanomi yra ir kur kas kitokie variantas. Taigi, kiekvienas norintis turėti savitus namus gali pasirinkti „ruberoidinį“ variantą.

Pabrėžtina dar ir tas, jog prilydoma danga paprastai yra pagaminta iš skirtingų medžiagų paletės. Taigi, kiek daugiau pasidomėjus čia galima rasti tikrai jums tinkantį ir gerą variantą. Ypač gerai pasikalbėti tiek su darbus atliksiančiu jums kolektyvu, tiek su pačiais dangos pardavėjais.

Vienas dažniausių variantų pasižyminčiu optimalia kaina ir gera kokybe yra bitumo-polimero pagrindinu pagaminta stogo danga, turinti net kelis medžiagų sluoksnius.

Kokią paskirtį turi prilydoma stogo danga?

Vienas dažniausių bituminės dangos pritaikymo principų – tai įvairūs komerciniai pastatai, žemo nuolydžio stogą turintys variantai bei daugiabučiai. Iš tiesų galima pasakyti, jog tokio tipo dangą galima pritaikyti prie labai skirtingų namų variantų.

Kitas privalumas, aktualus tiems kurie mėgsta pataupyti – tai jog tai yra kartu ir vienas iš pigiausių stogo dangos variantų rinkoje. Tiesa, norint rasti ilgai tarnaujanti variantą, čia jau bus būtina pasitarti su ekspertais, kad nusipirkti geriausią sprendimą.

Galiausiai būtina žinoti, jog norint, jog ši stogo danga atitarnautų visą savo laikotarpį, būtina užtikrinti, jog jos įrengimo ant namo darbus atliktų tik tai puikiai išmanantys specialistai. Paklauskite bet kokio statybininko ir jis jums pasakys, jog pagrindinis darbas visuomet yra kokybiškas stogo įrengimas.

Visus darbus būtina atlikti kruopščiai, apgalvotai ir pagal gamintojo instrukciją. Kitu atveju, net ir nusipirkus aukščiausio kokybės lygio medžiagas, jums gali tekti nusivilti, jeigu prastai bus atlikti įrengimas.

Pabaigai

Prilydoma stogo danga – vienas populiariausių stogo dangos variantų ir visai ne veltui. Tiesa, norint jog tokio tipo stogas tarnautų kokybiškai ir ilgai, būtina rasti kokybišką variantą ir žinoma, pasirūpinti atliekamų darbų gerove.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika