01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Raiko Premium ir Raiko Platinum lietaus nuvedimo sistemų palyginimas

raiko-nuvedimo-sistemaLietvamzdžiai ir lietaus sistemos – vieni svarbiausių stogo komplekto dalių. Tinkamas vandens nutekėjimas yra būtinas norint užtikrinti ne tik ilgesnį dangos tarnavimo laiką, tačiau kartu ir stogo konstrukcijos patvarumą bei mažesnį drėgmės kiekį pastate apskritai.

Šių sistemų montavimas, yra vienas iš svarbiausių stogo įrengimo darbų žingsnių, todėl savo pirkėjams siūlome tik iš aukščiausių žaliavų gaminamas lietaus nuvedimo sistemas.

Išsirink skardinį stogą čia >>

Mūsų kataloge šiuo metu dominuoja Raiko Premium ir Raiko Platinum rūšies lietvamzdžiai. Šiame straipsnyje palyginsime šiuos du produktus išskirdami svarbiausius privalumus kurie bus aktualūs kiekvienam namo savininkui.

Teirautis kainos

Raiko Platinum plieninės sistemos privalumai

  • Ilgaamžiškumo garantija – Šiam produktui suteikiama 10 metų garantija. Kitaip nei tradiciniai lietvamzdžiai, Raiko Platinum produktų serija turi keletą papildomų sluoksnių kurių pagalba plienas yra kaip reikiant pastiprinamas nuo korozijos. Užsisakant montavimo paslaugas galime suteikti ir papildomą garantiją atliktiems darbams. Taip būsite užtikrinti, jog jūsų stogas bus apsaugotas dar ilgam.
  • Papildomi antikoroziniai sluoksniai – tai vienas kertinių šios dangos privalumų. Pagaminta iš tvirtos „Arcelor Mittal“ plieno skardos, gamybos metu šiems lietvamzdžiams yra suteikiamas sustiprintos antikorozinės apsaugos „Magnelis®“ sluoksnis. Šis sluoksnis yra sukoncentruotas ties apsauga nuo druskų bei amoniako. Kas šį apsauginį sluoksnį daro tokį svarbų? Jis yra gaminamas su papildomu cinko, aliuminio bei magnio sluoksniu. Būtent magnį būtų galima išskirti kaip lemtingą faktorių tokiai puikiai antikorozijai.
  • Apsauga nuo šarmo – ši danga taip pat pritaikyta apsaugai nuo šarminės aplinkos (jei pH lygis 10-13). Tai aktualu jeigu pastatas ant kurio bus dedamas lietvamzdis vyrauja pramoninėje zonoje. Dėl atmosferoje esančių priemaišų,  kyla papildoma grėsmė dėl lietvamzdžiui devėtis. Su mūsų siūlomu produktu, taip nebus. Dauguma kitų rinkoje plieno vamzdžių yra gaminami iš tradicinio galvanizuoto plieno. Šis alternatyvus apsauginis sluoksnis padeda ir išskiria šį produktą iš kitų.

Raiko Premium plieninės sistemos privalumai

  • Sustiprinta plieno skarda – Raiko Premium plieniniai lietvamzdžiai gaminami naudojant aukščiausios kokybės „Prelaq® RWS“ metalo. Į metalą įeinančios sudedamosios dalys: net 35 mikronų dažų sluoksnis suteikiantis ne tik ryškią spalvą, tačiau ilgalaikį blizgesį. Storas dažų sluoksnis papildomai saugo dangą nuo įbrėžimų, kenksmingų lietaus vandenyje esančių cheminių elementų bei agresyvių ore esančių teršalų. Būtent stogams esantiems aktyviose pramoninėse zonose, kur šių teršalų yra itin daug, labai svarbu tvirta vamzdžio bazė.
  • Didelis antikorozinis atsparumas – visai kaip prieš tai minėta Platinum nuvedimo sistema, lietvamzdžiai Premium taip pat turi sustiprintą antikorozinį sluoksnį. Tam visų pirma turi įtakos pačio plieno storis – šerdies plotis siekia net 0,6mm. Vėliau, gamybos metu, ant šerdies yra klojamas itin tankus cinko sluoksnis (275g/m2).
  • Lengva priežiūra ir ilgalaikis tarnavimas – tiek vamzdžių estetika, tiek jų antikorozinės savybės yra apsaugotos gamintojo suteikiama 30 metų garantija. Šių sistemų tvirtumas ir atspara aplinkos poveikiui buvo tikrinamos intensyviomis jūrinėmis bei pramoninėmis sąlygos todėl, natūralu, jog gamintojas pasitiki savo produktu ir suteikia tokią solidžią garantiją. Kalbant apie priežiūrą, atliekos turi būti šalinamos reguliariai, kartu ir tikrinamas lietvamzdžio stovis. Prižiūrint, tikėkitės ilgesnio tarnavimo bei ilgiau išliekančio dažų sluoksnio.

Kaip įrengiamas lietvamzdis (Vaizdo įrašas anglų k.)

Šiame vaizdo įraše kviečiame pasižiūrėti į tai, kaip yra įrengiamas lietvamzdis. Procesas aptariamas labai paprastai, su intencija jį pasidaryti pačiam.

Nežinote kas geriau tiktų jums?

Tiek Raiko Premium, tiek Raiko Platinum turi akivaizdžių pliusų galinčių pasitarnauti namų savininkams. Galų gale ir puikiai atlikti savo paskirtį, t.y nuvesti vandens srautus apsaugant stogo dangą.

Į klausimą, kokios rūšies lietvamzdis geriau tiks jums, galėsime atsakyti tik pilnai susipažinę su stogo situacija.

Kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką. Pakonsultuosime ir padėsime rasti geriausią sprendimą atsižvelgę į jūsų poreikius.

Teirautis kainos

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika