01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Kokybiško stogo svarba namo konstrukcijai

Kokybiško stogo svarba namo konstrukcijaiKo gero daugeliui žmonių yra aišku, jog kokybiški namo konstrukcijos darbai yra pagrindinis faktorius kuris gali užtikrinti tai, jog namas dar ilgus metus išlaikys savo puikią būklę.

Net ir pasirinkus pačias kokybiškiausias medžiagas namo statyboms, tik tinkamai atliktas darbas gali užtikrinti, jog jūsų namo konstrukcija išliks geros būklės.

Itin svarbią rolę čia atlieka ir skardinė stogo danga ar koks kitos dangos variantas, saugantis namą nuo tam tikrų atmosferos veiksnių.

Šiame straipsnyje – būtent apie tai, kodėl gera stogo danga yra tokia svarbi ir kaip žinoti ar jau laikas ją keisti.

Kodėl svarbu išsirinkti gerą stogo dangą?

Kaip žinia, kiekviena stogo danga turi tam tikras savo ypatybes, pagal kurias ji ne tik turi būti montuojama, tačiau kiek vėliau pagal ją turi būti atliekami ir papildomi statybos darbai name.

Kaip pavyzdys skardinė stogo danga pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu bei lengvesne priežiūra, tačiau reikalaus kokybiškų garso izoliacijos darbų, tam, kad užtikrintų geriausią komfortą.

Betoninės ir keraminės čerpės tuo tarpu turės galbūt didesnį prabangos pojūtį, tačiau dėl didesnio jų svorio reikės būtinai užtikrinti, jog namo karkasas yra tvirtesnis nei montuojama kitas dangas.

Dar vienas svarbus aspektas, kaip jau minėjome – tinkamai atlikti stogo darbai. Tik tai tokiu būdu jūs galėsite užtikrinti, jog stogas tarnaus tiek kiek jūs norėsite, neatsiras trūkumų už kuriuos vėliau gali tekti pakloti nemažą pinigų sumą.

Taigi, gerą stogo dangą yra svarbu išsirinkti, dėl to, jog nuo jos didžiąja dalimi priklausys tai, kaip gerai išsilaikys jūsų namo konstrukcijos būklė, tiesa, nereikia pamiršti ir būtinybę tinkamai atlikti visus jos paruošimo ir stogo dengimo darbus.

Kaip žinoti kada laikas atnaujinti savo dangą?

Galbūt jau galvojate apie galimybę atsinaujinti arba tvirtai ties tuo apsisprendėte, tačiau tiksliai nežinote kaip reikėtų įvertinti esamos stogo dangos būklę.

Šioje sekcijoje mes tai ir aptarsime.

  • Skilusios ar dingusios čerpės – tai ko gero akivaizdžiausias faktorius pasakantis apie tai, jog jau laikas keisti pasenusį stogą. Jeigu ant savo čerpių matote akivaizdžius įtrūkimus, nulūžimus ir t.t, tokią dangą tikrai reikės keisti kadangi ji nebegalės atlikinėti protekcinės stogo funkcijos.
  • Matote besiskverbiančią šviesą – jeigu būdami pastato viduje matote kaip iš palėpės veržiasi saulės spinduliai, tai yra dar vienas signalas, jog laikas keisti stogą. Paprasčiau yra taip, jog jūsų dangoje atsidarusios skylės.
  • Dangos amžius – dangos paprastai yra kuriamos taip, jog tarnautų bent kelis dešimtmečius. Jeigu jūsų danga yra bent jau 20 ar 30 metų, gali būti, jog greičiausiu metu prasidės kilti daugiau jos trūkumų. Tiesa, čia reikėtų tinkamai įvertinti ir stogo būklę iš vidaus.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme kodėl kiekvienam pastatui būtinai reikalingas geras stogas ir kaip atpažinti kada jau yra metas atsinaujinti. Danga visuomet atliks labai svarbią protekcinę funkciją namuose ir norint, jog jūsų namas tarnautų ilgai, būtina ne tik pasirinkti gerą produktą, tačiau kartu jį tinkamai ir sumontuoti.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika