01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Kokybiškas skalūnas namui. Ką būtina žinoti?

Kokybiškas skalūnas namuiAkmens skalūnas – nuo seniausių laikų statybose naudojama natūralios kilmės medžiaga, namų savininkams galinti pasiūlyti daug privalumų.

Plati spalvinė gama, tvirta kompozicija ir puikus atsparumas aplinkos veiksniams – keletas pagrindinių priežasčių dėl ko skalūnas išlieka populiariu pasirinkimu kaip sprendimas fasado, grindų ir visai kaip skardinė stogo danga – namo stogo dangai.

Tiesa, norint, jog skalūno danga būtų ilgaamžė ir atitiktų namų savininko lūkesčius, labai svarbu pasirinkti aukštos kokybės produktą iš patikimo pardavėjo.

Šiandien straipsnyje – plačiau apie skalūną stogo dangai ir fasadui bei kas svarbiausia ieškant kokybiškos dangos namo projektui.

Skalūnas – kaip sprendimas stogo dangai

Šios uolienos stogo dangos jau kurį laiką yra itin populiarios Vakarų kraštuose, na o tokia mada po truputėlį atkeliauja ir į mūsų šalį.

Kaip minėjome prieš tai, ši medžiaga pasižymi puikiu atsparumu aplinkos veiksniams (drėgmei, šalčiui, ugniai) ir tvirta konstrukcija, kas leidžia tokį stogo sprendimą taikyti įvairaus pobūdžio namų projektuose.

Kaip ir dauguma kitų standartinių stogo dangų, skalūnas pasižymės pakankamai paprasta priežiūra iš savininko pusės, o šiems produktams taip pat galios įprasta keliasdešimties metų garantija.

Skalūnas kaip stogo danga taip pat dažnai pasirenkamas ir dėl savo estetinių savybių. Plati spalvinė gama leidžia nesunkiai surasti idealų derinį aplinkai, ar kartu šią dangą kombinuoti su skalūno sprendimais grindims ir fasadui.

Pastarasis pasirinkimas yra ypač populiari tų namų savininkų tarpe kuriems estetika yra aukščiausias prioritetas.

Kuo gali pasitarnauti skalūnas kaip sprendimas fasadui ar grindims?

Kaip žinia, vienas iš pagrindinių skalūno dangos privalumų – itin patraukli išvaizda kurią ji gali suteikti pastatui. Dėl unikalios tokių gaminių tekstūros, šie sprendimai puikiai tinka ne tik kaip stogo, tačiau grindų ar fasado dangos sprendimas.

Apart to, skalūnas taip pat yra vertinamas dėl savo atsparumo aplinkos veiksniams, patvarumo ir gebėjimo išlaikyti tą puikią išvaizdą. Šios dangos dėka galima susikurti išties įspūdingai atrodantį dizainą kuris džiugins daugelį metų į priekį.

Tiesa, jog toks sprendimas atitiktų ne tik estetinius lūkesčius, bet ir apskritai tinkamai tarnautų, labai svarbu pasirinkti aukštos kokybės produktą iš patikimo pardavėjo.

Sekančioje sekcijoje – apie pagrindinius faktorius pagal kuriuos reikėtų rinktis skalūno gaminius.

Kaip pasirinkti kokybišką skalūno dangą iš tiekėjo?

Prieš įsigijant skalūno dangą, rekomenduotume atkreipti dėmesį į du pagrindinius aspektus kurie leistų išsirinkti išties kokybišką produktą.

Įvertinkite produktą „gyvai“

Siūlytume nepirkti produkto pasižvalgius po internetines parduotuves, jo prieš tai neįvertinus gyvai patiems ar kartu su ekspertu. Paprastai brangiausi skalūno variantai pasižymi vientisa tekstūra, tvirtumu ir yra kilę iš garsių skalūno produktais šalių kaip Ispanija ar Velsas.

Žemesnės kokybės variantai savo sudėtyje turės papildomų priemaišų dėl kurių danga praras savo estetinį patrauklumą ir netarnaus taip ilgai kaip aukštesnės kokybės danga. Ko gero populiariausia gamintojų naudojama priemaiša – geležies elementai, dar kitaip žinomi kaip priritas.

Ją nesunku atskirti nuo gryno skalūno net ir plika akimi, nes tokios skalūno dangos būna labiau blizgios saulės šviesoje. Su laiku, ant tokios dangos atsiranda rūdžių dėmės ir ji nebeatrodo taip patraukliai.

Vis dėl to, pastarieji variantai vis tiek išlieka populiarūs tų pirkėjų tarpe kurie ieško pigesnės dangos.

Svarbu rasti sąžiningą pardavėją

Siekiant įsigyti geriausią įmanomą dangos variantą jūsų projektui, atidžiai rinkitės skalūno pardavėją.

Nesvarbu ar ieškote sprendimo stogo, grindų ar fasado dangai, taikotės į premium ar žemesnės klasės produktą, svarbu patikimas pardavėjas kuris jums parduos būtent tą sprendimą kurio ieškote ir geriausiomis įmanomis sąlygomis.

Atvykę įvertinti produkto gyvai, atkreipkite mėnesį į sprendimo kokybę – ar siūlomas produktas atitinka jūsų skaitytą aprašymą, ar plytelės nėra per daug plonos, neturi priemaišų ir t.t.

Vertėtų iš pardavėjo paprašyti ir gaminio kokybę įrodančių dokumentų, pasiteirauti gaminiui suteikiamos garantijos sąlygų. Jei pardavėjas jų pateikti negali, tai jau bus rimtas ženklas, jog geriau skalūno ieškoti kitur.

Deja, tačiau mūsų šalyje vis dar yra pardavėjų kurie žemesnės kokybės skalūną bando parduoti už brangesnę kainą nei tikroji jo vertė, todėl būkite atidūs.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme skalūno dangą namui. Šis sprendimas – itin populiarus tų namų savininkų tarpe kuriems estetika yra didžiausias prioritetas.

Tiesa, nusprendus rinktis tokį dangos variantą, labai svarbi bus produkto kokybė. Atidžiai įvertinus ją ir pasirinkus patikimą pardavėją, šiuo sprendimu galėsite džiaugtis ilgus metus į priekį.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika