01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Kokių principų laikytis dažant skirtingas namo dalis?

Kokių principų laikytis dažant skirtingas namo dalisKad ir kokie nuostabūs mūsų namai bebūtų, kartais ateina metas atsinaujinti.

Žinoma, vienas iš pagrindinių dalykų galinčių pakeisti namo įvaizdį yra jo ir kitų kiemelio elementų perdažymas. Ar tai būtų tvora, skardinė stogo danga, mediena ir t.t.

Vis dėl to, norint, jog darbai būtų atlikti taisyklingai, o naujas įvaizdis išliktų ilgus metus, reikia žinoti tai ką darote ir laikytis tam tikrų dažymo principų.

Šiame straipsnyje – plačiau apie keletas pagrindinius kiemo dažymo principus.

Plieninės stogo dangos dažymas

Kad ir kokios geros kokybės būtų įsigyta stogo danga, faktas, jog ilgainiui ji praras savo žavesį. Ar tai būtų lietus, saulės, galbūt vėjas – visi šie aplinkos veiksniai lemia tai, jog danga nebėra tokia kaip buvo anskčiau – atsiranda išblukusių vietų, rūdžių ir t.t.

Nors pirma jūsų mintis ko gero būtų planuoti pirkti visiškai naują dangą, patariame neskubėti. Perdažymas – išeitis jei nenorite išlaidauti, tačiau, vistiek norite tikrai efektyvų rezultatų savo namuose.

Tiesa, čia ir yra “kabliukas”. Norint, jog dažymo procesas būtų efektyvus ir tinkamai atliktas iki galo, privaloma žinoti tai ką darote. Reikia ir technikos, ir gerų dažų bei papildomų kokybiškų produktų.

Šiuolaikinius dažus išsirinkti bus tikrai nesudėtinga, kadangi kokybiški rinkos variantai pasižymi labai plačia spalvų gama, geru spalvos išlaikymu ir greitu džiūvimu.

Fasadinė interjero mediena

Kitas dalykas kuriam aktualus kokybiškas dažymas, žinoma yra mediena. Iš skandinavų atėjusi interjero mada, po truputėlį atkeliauja ir į Lietuvą, todėl būtina žinoti kaip tinkamai reikia dažyti įvairias savo medienos dalis namuose.

Itin svarbu pasirinkti tokius produktus kurie sugebėtų visiems interjero mediniams paviršiams tinkamą apsaugą bei suteiktų medienai tam tikrą spalvą. Tiesa, pasitaiko, jog kai kurie žmonės pageidauja bespalvės medienos. Tuomet reikėtų rinktis tokį variantą kuris nesugadina natūralaus jos rašto.

Tvoros dažymas

Galbūt nuskambės kiek netikėtai, tačiau tvoros dažymas puikiai gali būti atliktas pasitelkiant ir tuos pačius medienos dažus. Vandeninės kilmės poliakriliniai dažai užtikrina puikią paviršiaus apsaugą, nesvarbu kur jie bus aplikuoti.

Pastarieji kartu padeda saugoti paviršius nuo drėgmės ir apsaugo senų dažų sluoksnius nuo skilinėjimo.

Tiesa, galima rinktis ir tvirtus, kiek brangiau kainuojančius metalui skirtus dažus. Dažniausiai pastarieji būna pagaminti dvikomponenčiu metodu naudojant papildomą apsauginį aliuminio sluoksnį.

Toks variantas yra itin geras jeigu jūs norite į savo stogo dangos apsaugą tikrai rimtai investuoti. Jie būna itin tankūs, o papildomi protekciniai sluoksniai yra itin geras apsisaugojimo būnas nuo drėgmės.

Pabaigai

Šiame straipsnyje aptarėme tris pagrindinius mūsų namų elementus ir kaip reikėtų pasirinkti tinkamus jų dažus. Ne paslaptis, jog dažymo procesas iš savęs nėra sudėtingas, tiesa, čia itin svarbus yra tinkamas dažų pasirinkimas kuris ir nulemia kaip ilgai tarnaus jūsų komponentai.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika