01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Kokie įrankiai geriausi atliekant remonto darbus?

Kokie įrankiai geriausi atliekant remonto darbusSmulkieji remonto darbai namuose – dalykas kurį kiekvienas atliekame periodiškai.

Ar tai būtų baldų surinkimas, taisymas, tapetų klijavimas, skardinė stogo danga ir jos tvirtinimas, ar kažkas panašaus, natūralu, jog norint juos atlikti tinkamai ir efektyviai reikės ne tik laiko ir suvokimo, tačiau ir tinkamų darbo įrankių.

Tačiau ką rinktis? Atsivertus internetinių parduotuvių katalogus nuo skirtingų pasiūlymų, gamintojų ir kainų gali išties “apsisukti galva”, o kartais apskritai net tiksliai nežinome ko mums reikia.

Šiame straipsnyje – apie pagrindinius įrankius atliekant smulkius remonto darbus namuose.

Gręžtuvai – geriau smūginis ar įprastas?

Tai ko gero yra pats dažniausiai naudojamas įrankis atliekant buitinio pobūdžio remonto darbus. Gręžtuvo funkcija – labai paprastas, naudojant jėgą, išgręžti tam tikro dydžio plotmę kurioje kiek vėliau bus galima statyti tvirtinimo elementus ir panašiai.

Vis dėl to yra ir skirtingų jų rūšių. Įprastas gręžtuvas atliks elementarią gręžimo funkciją, na o tuo tarpu taip pat populiarus smūginis variantas gali ne tik gręžti, tačiau kartu ir kalti.

Apsisprendžiant dėl to kokį gręžtuvą pirksite, visų pirma reikėtų pagalvoti apie su kokiomis sienomis dirbsite.

Jei sienų pagrindas yra akmuo ar betonas, tuomet kito sprendimo nei smūginis gręžtuvas tikrai nebus. Todėl jei ant tokių sienų norite kažką pritvirtinti, tuomet rinkitės būtent tokį įrankio variantą.

Pabrėžtina, jog dauguma smūginių gręžtuvų turi ir smūginės funkcijos išjungimą, vadinąsi, prireikus, ją galima sėkmingai atjungti ir įrankį toliau naudoti kaip įprastą gręžtuvą.

Žinoma, jei darbuositės su tokiais paprastais paviršiais kaip plytelės ar mediena, tuomet paprasto gręžtuvo variantos jums pilnai užteks.

Galiausiai, žinoma, reikėtų atkreipti dėmesį ir į pačią įrankio komplektaciją. Neretai gamintojai įtraukia ir skirtingus antgalius skirtus tvirtinti įvairius varžtus, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kas jums bus svarbiausia.

Smūginiai įrankiai: veržliasukis ar suktuvas?

Pasitaiko situacijų buityje, kuomet norisi greitai įsukti didelį kiekį varžtų. Tokiems darbams geriausiai tinkanti priemonė yra smūginis suktuvas. Šis įrankis puikiai tinka, jei tarkime reikia susukti baldus, tvirtinti grindų dangą ir pan.

Žinoma, jeigu susiduriate su vieta kur sunku pasiekti tvirtinimus, tuomet kaip reikiant jums pasitarnaus smūginė šio įrankio funkcija. Iškart pastebėsite, jog dirbant tokius darbus jūs mažiau išvargsite, kadangi įrankis visą jėga suteiks už jus.

Kaip alternatyvą smūginiam suktuvui galima pasirinkti ir smūginį veržliasukį, kurio veikimo iš esmės toks pat, tiesiog vietoje varžtų jis yra skirtas veržlėms tvirtinti. Pastarajį įrankį galite panaudoti ne tik darbams namuose, tačiau kaip pavyzdys, pasikeisti ratus ant automobilio ir pan.

Kokio principo įrankiai geresni elektriniai ar akumuliatoriniai?

Kitas kertinis skirtumas darbo įrankių atsispindi jų matinime – tai yra galima rinktis iš akumuliatorinių ir iš elektrinio-laidinio principo variantų.

Akivaizdu, jog akumuliatorinis įrankis turės privalumą mobilume, taigi net ir nuėjus nuo elektros šaltinio toliau, galėsite sėkmingai tęsti savo darbus. Tiesa, jei dirbate ilgai, tikėtina, jog jo bateriją iškrausite pakankamai, kas gali reikšti, jog darbai gali sustoti kuomet kitą kartą kažką reiks daryti.

Todėl užbaigus darbų nepamirškite jo vėl įkrauti.

Dar vienas dalykas yra pats akumuliatoriaus principas. Pigesni įrankių variantai rinkoje paprastai naudoja nikelio ir metalo hibridinę bateriją, kuri gal ir leis sutaupyti, tačiau reikalaus reguliariai ją įkrauti, net jei įrankio ir nenaudojate.

Modernūs iš ličio jonų gaminami akumuliatoriai – atvirkščiai, bus galingesni, turės greitesnį įkrovimą ir nereikalaus jo įkrauti reguliariai nenaudojant prietaiso.

Elektriniai įrankiai vėl gi pasižymės tuo, jog jie yra kur kas pigesni nei akumuliatoriniai variantai, o nuolatinė elektros srovės užtikrins nepertraukiamą darbą. Jei darbus namuose atliekate retai, tuomet tokio varianto jums pilnai užteks.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme buityje naudojamus remonto įrankius. Galima sakyti, jog kiekvienas įrankis gali pasiūlyti savo privalumus, tačiau kartu turi ir trūkumus, na o sprendimą ką pirksite turėtų nulemti pasidomėjimas kas jums tiks geriausiai konkrečiai situacijai.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika