01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Kokius privalumus turi klinkerio produktai?

klinkerisKlinkerio produktai jau kuris laikas yra viena iš populiariausių medžiagų naudojamų fasado apdailoje. Visai kaip ir skardinė stogo danga yra vienas dažniausių pasirinkimų stogo dangai.

Nemažai žmonių reguliariai užsiiminėjančių tokiais darbais, klinkerį itin vertina dėl šios medžiagos tvirtumo, kuris leidžia užtikrinti aukštą darbų kokybę.

Priešingai nei dauguma kitų fasado apdailai naudojamų medžiagų, klinkeris su amžiumi nepraranda savo gerųjų savybių, neišblunka ir nesutrūkinėja.

Kai kurie sakytų net atvirkščiai – įgauna savotiško žavesio ir patrauklumo su amžiumi.

Tas pats galioja ir klinkerio produktams, tiksliau klinkerio trinkelėms kurios labai dažnai yra naudojamos kiemo teritorijai kloti ir papuošti.

Ko gero kiekvienam kuris planuoja renovuoti ar įsirengti naujus namus norėtų sužinoti apie šią statybinę medžiagą kiek daugiau. Juk šios rūšies apdailą mes renkamės daugeliui metui priekį.

Šiame straipsnyje – būtent apie tai, klinkerį ir jo produktus.

Visų pirma, kas yra klinkeris?

Aptariant klinkerį kaip statybinę medžiagą reikėtų pradėti nuo apibrėžimo. Klinkeris – tai fasado apdailos medžiaga pagaminta iš molio, šamoto ir špato priemaišų.

Ruošiant klinkerį, visos minėtos medžiagos yra maišomos iki 1000˚C įkaitintoje krosnyje, todėl gamybos metu įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą įvairiems aplinkos veiksniams.

Iš esmės galima sakyti, jog medžiaga savo komponentais is struktūra labai primena mūrą.

Klinkerio privalumai

Kaip jau minėjome klinkeris turi nemažai privalumų, pagrindinius iš jų aptariame žemiau.

  • Drėgmės atsparumas – klinkerio produkcija pasižymi labai geru atparumu drėgmei. Keraminės plytelės pasižymi maždaug 20-25 proc. drėgmės įsigeriamumu, kai tuo tarpu klinkeris – tik 5-6 proc.
  • Nesunku klijuoti – klinkerio produktus labai lengva išsiklijuoti namuose, net ir nesamdant specialistų. Tiesa, tai reikėtų daryti tik turint patirties pačiam.
  • Oro sąlygų atsparumas – kai kitos medžiagos veikiamos atmosferos veiksnių suskyla ir suirsta, klinkeris išlieka tvirtas. Viena iš to priežąsčių – didelis atsparumas šalčiui.
  • Tekstūrų ir spalvų pasirinkimas – maišant skirtingos spalvos molį, gali išgauti įvairiausių formų ir spalvinių tekstūrų klinkerinius produktus. Dėl šios priežasties žmonėms kartais net sunku apsispręsti kokį variantą rinktis, kadangi asortimento yra tiek daug.
  • Ilgas tarnavimo laikotarpis – kaip jau sakėme, klinkeris yra viena iš ilgiausiai tarnaujančių medžiagų. Jei renkatės ją kaip stogo dangą – užteks tik retkarčiais nuplauti stogą ir didesnės priežiūros nereikės.

Klinkeriniai produktai yra naudojami interjerui ir eksterjerui.

Dabartinių technologijų dėka, klinkerio produktai, tokie kaip plytelės, gali būti naudojami ne tik namo išorėje, bet ir jo viduje. Galima sakyti, jog būtent dėl to jas mėgsta ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos gyventojai.

Kaip jau sakėme, universalumas, nėra vienintelis privalumas dėl ko žmonės renkasi klinkerį ir jo plyteles. Pasirinkdami tokį produktą jūs investuojate į savo namo estetiką, kokybę ir ilgaamžiškumą.

Paprastai tiek kiemams, takeliams ar terasoms lauke yra pasirenkamos stačiakampės formos trinkelės kurios yra ne tik kokybiškos, tačiau kartu ir laisvais priderinamos prie skirtingų dizaino stilių.

Lauko erdvėms dažnai žmonės renkasi tamsesnio tonos produktus ant kurių sunkiau matosi purvas ar nusidevėjimas po laiko.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme klinkerį ir jo plyteles. Iš tiesų ši statybinė medžiaga yra labai protingas pasirinkimas kiekvienam namų savininkui, kadangi tai yra tvirtas, kokybiškas ir ilgai tarnaujantis komponentas.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika