01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Kam naudojamos daugiasluoksnės plokštės?

daugiasluoksnės plokštėsDaugiasluoksnės plokštės – tai viena iš populiariausių statybinių medžiagų naudojama stogo ir sienų apdailai, sudaryta iš skardos ir termoizoliacinio sluoksnio.

Rengiant namą, svarbu ne tik išsirinkti ilgai tarnaujančią stogo dangą, pavyzdžiui kaip skardinė stogo danga, tačiau pasirūpinti ir pačio stogo bei namo sienų apšiltinimu ir apsauga nuo drėgmės.

 

Šiame straipsnyje mes trumpai aptarsime daugiasluoksnes plokštes, jų panaudojimą bei rūšis kurias sėkmingai galima pritaikyti namo statybose.

Kokie yra daugiasluoksnių plokščių privalumai?

Kaip jau minėjome, šios medžiagos yra vienos iš populiariausių naujų namų statybos. Pagrindinė to priežastis – privalumai kuriuos tokios medžiagos gali pasiūlyti įskaitant lengvą svorį, atsparumą ugniai bei garso ir šilumos izoliacinės savybės.

Tam, kad iliustruoti daugiasluoksnių plokščių privalumus, palyginome šią naują namų statybos technologiją su kur kas senesne – tradiciniais mūriniais pastatais.

Išlaidos namo statyboms

Galima sakyti, jog išlaidos namo statyboms iš esmės bus panašios, tiek renkantis daugiasluoksnes plokštes, tiek tradicinio mūrinio pobūdžio namo statybas įskaičiavus į išlaidas panaudotas statybines medžiagas, transporto ir atlikto darbo išlaidas.

Tiesa, turint omenyje, jog daugiasluoksnės plokštės turės geresnę šilumo bei garso izoliaciją, pasižymės geresniu atsparumu vandens ir ugnies poveikiui, ko gero suprantama, jog naujesnė technologija šiuo aspektu pranoksta senąją.

Statybos trukmė

Šiuo aspektu daugiasluoksnių plokščių statybos variantas dar labiau išryškėja savo nauda.
Tipiškai, tradicinis mūrinis namas yra pastatomas per mažiausiai 6 mėnesių laikotarpį, tuo tarpu daugiasluoksnis variantas gali būti užbaigtas vos per 1-2 mėnesius priklausomai nuo specialistų atliksiančių darbus kvalifikacijos.

Jei pastatą statotės ne gyvenamajai paskirčiai, o verslui (pvz. Sandėliai, gamybinės patalpos ir t.t.), statybos laikas jums turės tikrai didelę reikšmę, kadangi investicijos šiuo atveju žymiai greičiau atsipirks.

Pagrindinė greitesnių statybų priežastis – tai, jog karkasinėje technologijoje namas yra sudedamas iš stambių dalių ir užtenka tik atvežti ją į statybvietę ir iškart galima statyti.

Pastatas taikant karkaso technologiją yra surenkamas. Paruoštos naudoti konstrukcinės ir dengiamosios dalys atvežamos į statybvietę ir sumontuojamos iš dalių. Nereikia laukti, kol konstrukcija išdžius.

Naudojamos technologijos

Tam tikrais atvejais pastatai turi būti statomi pagal aukščiausius technologinius reikalavimus siekiant išvengti drėgmės pastate.

Karkasiniai namai yra statomi iš blokų, naudojant vadinamąją sausą technologiją, kai statybos visiškai nereikalingas vanduo. Šiuo atveju užteks tuos blokus atvežti į statybos vietą, surinkti ir pritvirtinti tvirtinimo detalėmis.

Kalbant apie paprastus mūrinius pastatus, čia be vandens apsieiti neįmanoma. Jo mums prireiks ruošiant tinką, betoną ir t.t.

Jei pastatas bus naudojamas tokiose srityse kaip farmacija, medienos apdirbimas ar pan. – drėgmės čia gali būti labai kenkiantis dalykas.

Kokia yra daugiasluoksnių plokščių kaina?

Pagrindiniai faktoriai nuo kurių priklausių šių plokščių kaina – tai medžiaga kuri bus naudojama kaip jų užpildas ir pačių plokščių storio.

Pats pigiausias variantas – putų polistirolo užpildas, tačiau turint omenyje ilgalaikių termoizoliacinių savybių reikšmę pastate, geriau pinigų nepagailėti ir investuoti į plokščias su PIR užpildu.

Rinkoje kaina putų polistirolo variantams svyruoja maždaug nuo 13 iki 15 eur/kv.m, tuo tarpu PIR poliuteranas svyruoja maždaug nuo 20 iki 22 eur/kv.m.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme daugiasluoksnes plokštes ir jų panaudojimą namo statybose. Ši technologija yra viena iš naujesnių ir savininkams gali pasiūlyti labai daug privalumų įrengiant pastatą. Svarbiausias dalykas, žinoma, vistiek išlieka tinkamas šių detalių įrengimas statant namą.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika