01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Kaip užtikrinti, jog tinkamai apšiltinsite savo skardinį stogą?

kaip apšiltinti skardinę stogo dangąSkardinė stogo danga neveltui yra laikoma pačia populiariausia Lietuvoje pagal naujų namų statybas ir pagal renovuojamus pastatų variantus.

Paprasčiausiai yra taip, jog šios dangos tipas namų šeimininkams siūlo itin daug privalumų rengiant tam tikrą projektą.

Apart to, kad ji yra santykinai pigi palyginus su kitomis dangomis, ji taip pat gali pasiūlyti itin gerą patvarumą bei ilgaamžiškumą, kas žinoma yra itin aktualu daugumai žmonių.

Tačiau vien įsigyti geros dangos nepakanka. Norint, jog skardinė stogo danga ilgai tarnautų, žinoma, reikia jį ir itin gerai sumontuoti. Kaip žinia, apšiltinimas yra vienas svarbiausių stogo įrengimo darbų.

Šiame straipsnyje – būtent apie skardinio stogo šiltinimą ir kokius patarimus šiuo klausimu žarsto statybų sektoriaus ekspertai.

Plieninės stogo dangos ypatybės

Plieninė stogo danga, kaip ir kiti variantai turi tam tikrus pliusus ir minusus. Juos aptarsime žemiau šioje sekcijoje.

Pliusai

  • Puikios estetinės savybės – plieninė stogo danga geba žavėti savo paprastomis, bet labai maloniomis linijomis. Pirkėjai neretai renkasi trapecinės formos dangą, na, o taip pat ir plienines čerpes kurios turi tikrai solidų dizainą.
  • Ilgaamžiška tarnystė – palyginus su kitomis dangomis, skardinės stogo dangos variantai taip pat yra vieni iš ilgiausiai tarnaujančių. Su minimalia priežiūra tokia danga gali laisvai tarnauti 30 ar net 50 metų.
  • Atsparumas – aplinkos poveikis Lietuvoje yra tikrai aktualus dalykas. Čia pasitaiko daug liūčių ir drėgmės, na, o ką dar bekalbėti apie pakankamai žvarbias žiemas. Specialiu sluoksniu padengtos plieninės dangos variantai bus atsparūs aplinkos poveikiui.
  • Minimali priežiūra – palyginus su kitais variantais, plieninės dangos nereikia kruopščiai prižiūrėti. Tereikia retkarčiai nuplauti stogą vandeniu ir galėsite toliau mėgautis žavingu ir stilingai atrodančiu stogu.

Minusai

  • Galimos rūdys – moderni plieninė stogo danga dažniausiai būna padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu kuris apsaugo nuo aplinkos poveikio. Tačiau, net ir nusipirkus aukščiausios kokybės dangą ir ją prastai sumontavus rūdžių nebus išvengta, todėl svarbiausia yra gerai atlikti darbą.
  • Triukšmas – plieninė danga reikalaus geros garso ir šiluminės izoliacijos, kitaip, esant krituliams, nuo stogo sklis tikrai nemažai triukšmo.

Kaip užtikrinti gerą stogo apšiltinimą?

Ekspertai pataria atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių faktorių besiregiantiems atlikti darbus šiltinant stogą. Juos aprašysime žemiau.

  • Tinkamai pasirinkta įmonė – apšiltinimas yra vienas iš svarbiausių stogo rengimo darbų, todėl labai svarbu pasirinkti patyrusią įmonę kuri atliks jums darbus. Taip, tokiu atveju gali tekti pamokėti daugiau, tačiau turėsite kokybišką rezultatą.
  • Būtina atkreipti dėmesį į konstrukciją – čia vėl gi labai svarbu bus pasirinkti komandą kuri tikrai žino ką daro. Apie stogo šiltinimą reikia pradėti galvoti dar tuomet, kai yra rengiamas pats namo projektas, kadangi kitu atveju gali atsirasti labai rimtų bėdų.
  • Darbams reikia patirties – galiausiai reikia pasakyti, jog šiems darbams patirtis yra tiesiog būtina. Prastai atliktas darbas reikš ne tik tai, jog jūsų stogas nebus pakankamai gerai apšiltintas, tačiau ir tai, jog prireiks papildomų išlaidų tas klaidas vėliau tvarkant.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme kaip galima užtikrinti, jog plieninis stogas bus tinkamai apšiltintas. Galima sakyti, jog aktualiausia yra pasirinkti darbus gerai išmanančią įmonę kuri nors atsieis brangiau, užtikrins tinkamai atliktus darbus.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika