01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Ką reikia žinoti apie sniego gaudytuvus ir ar jie reikalingi namui?

Ką reikia žinoti apie sniego gaudytuvus ir ar jie reikalingi namuiLietuviškos žiemos itin dažnai yra nenuspėjamos.

Kartais pasitaiko pakankamai šiltų sezonų kur atrodo sniego apskritai nematome, o kitais atvejais sninga tiek daug ir dažnai, jog dauguma namų šeimininkų nespėja jo valyti nuo savo kiemo.

Savaime suprantama, sniegas gali kauptis ne tik mūsų namo kieme, tačiau ir ant stogo, stipriai paveikiant namo dangą ir net pačią konstrukcija.

Nors skardinė stogo danga yra išties geras pasirinkimas naujo namo stogui, nereikėtų pamiršti ir kitų jo elementų, ypač tų kurie užtikrintų geresnį saugumą mums ir mūsų turtui.

Vienas iš tokių sprendimų yra sniego gaudytuvas, kurio pagrindinė funkcija yra, kaip sufleruoja pavadinimas, saugoti namą ir jo aplinką nuo sniego keliamo pavojaus, nuošliaužų ir kitų faktorių.

Vis dėl to, ne visi žmonės žino apie tokį įrenginį arba paprasčiausiai nesureikšmina sniego poveikio jų namui.

Šiame straipsnyje – plačiau apie sniego gaudytuvus ir tai, ar šie įtaisai yra išties reikalingi namų aplinkoje.

Kokią pagrindinę funkciją atlieka sniego laikikliai?

Sniegas dažnai yra nepakankamai įvertinamas kaip potencialus faktorius galintis ne tik pažeisti stogą ar pačią namo konstrukciją, tačiau sukelti pavojų namo gyventojams ar lauke esančiam turtui.

Po intensyvių kritulių susidarančios sniego nuošliaužos visų pirma kelia grėsmę lietaus nuvedimo vamzdžių ir latakų būklei bei konstrukciniams namo pamatams.

Užuot leidus sniego ir ledo masei patekti į juos, sniego gaudytuvai ją sulaiko. Tokiu būdu masė ten išsilaiko iki tol kol sniegas visiškai ištirps ir nutekės lietvamzdžiais.

Kitas ne ką mažiau svarbus dalykas yra mūsų kieme laikomas turtas. Labai dažnai pasitaiko, jog savo automobilius ar kitus įrenginius laikome ne garažuose, o tiesiog prie namo esančiame kieme.

Nuo stogo slenkantis sniegas ar ledas gali pridaryti rimtos žalos ir papildomų nemalonumų mūsų turtui, todėl sniego gaudytuvas naudingas ir šiuo atveju.

Galiausiai verta paminėti kieto sniego ir ledo pavojų mums patiems. Ar tai būtų nuo stogo slenkantis kietas sniegas ar susidarę varvekliai, grėsmė susižaloti žmogui gali būti milžiniška, taigi tokio įtaiso svarba čia taip pat bus akivaizdi.

Kas svarbiausia renkantis sniego gaudytuvą savo namų aplinkai?

Norint išsirinkti geriausią stogo laikiklį savo namui, iš esmės reikia įvertinti šiuos pagrindinius aspektus apie savo projektą.

Tai yra:

  • Jūsų namo specifikacijos – natūralu, jog skirtingi projektai, reikalaus kiek kitokių įrenginių. Čia reikėtų įvertinti tokius dalykus kaip namo aukštis, pasirinkta stogo danga, stogo nuolydis ir kiti panašūs dalykai. Būtinai pasikonsultuokite su specialistais šiuo klausimu.
  • Norimo produkto kokybė – savaime suprantama, geras sniego gaudytuvas pasižymės ilgaamžiškumu ir kokybe. Todėl būtinai atsižvelkite į jus dominančio varianto gamintoją ir jo reputacija, pasidomėkite klientų atsiliepimais. Čia taip pat bus vertinga ir statybų specialisto konsultacija.
  • Dizaino aspektas– nors kokybė ir praktinė produkto vertė čia bus pats svarbiausias dalykas, nereikėtų pamiršti ir estetinio tokio įtaiso aspekto. Savaime suprantama, čia pagrindinis tikslas bus priderinti gaudytuvą prie esamos stogo dangos dizaino.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme sniego gaudytuvus ir tai kokią funkciją jie atlieka kasdienėje namo aplinkoje. Šis įtaisas – tikras saugumo garantas, be kurio projektas dabartiniais laikais yra sunkiai įsivaizduojamas.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika