01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Įrengiame vonią: Kokie aspektai yra svarbiausi?

Įrengiame vonią Kokie aspektai yra svarbiausiVonios kambarys – vienas svarbiausių namuose.

Čia mes pradedame ir užbaigiame savo dieną, todėl vis daugiau žmonių pasiryžę investuoti pakankamai pinigų patogaus ir modernaus vonios kambario įrengimui.

Šiame straipsnyje mes papasakosime plačiau kodėl šis kambarys yra viena esminių detalių jūsų namuose, visai kaip ir išorėje esanti skardinė stogo danga kuri saugo jūsų namus nuo galimo kritulių poveikio.

Kartu pateiksime ir ekspertų įžvalgas šiuo klausimu.

Labai gerai išsiaiškinkite savo poreikius

Pirmas dalykas pagal kurį reikėtų vadovautis kuriant savo vonios kambario projektą, be jokios abejonės, yra jūsų asmeniniai poreikiai. Norint, jog jis būtų ne tik jaukus, tačiau kartu ilgai tarnaujantis, reikia apgalvoti viską iki pat smulkmės.

Geriausias dalykas, žinoma, būtų pasikonsultuoti šiuo aspektu su interjero dizaineriais, padėsiančias ne tik realizuoti savo idėjas realiame plane, tačiau ir kartu sutaupyti tam tikrą kiekį pinigų. Taip bus todėl, nes ekspertai tiksliai žinos kiek ir ko reikės jūsų vonios kambariui.

Jeigu esate didesnė šeima, gali būti, jog reikės didesnio vonios kambario ir, žinoma, atskirų tualeto ir vonios zonų. Ekspertai būtent ir bus tam, kad jums padėti.

Didžiausios šeimininkų daromos klaidos

Nepaslaptis, jog nemažai naujakurių savo būstuose daro tam tikras klaidas įrengdami savo vonios kambarį. Ko gero pagrindinė to priežastis, per mažai konsultacijų su ekspertais ir tinkamo plano neturėjimas.

Pasak interjero dizainerių – svarbiausias niuansas pagal kurį turėtų būti organizuojamas jūsų vonios kambario planas yra pakankamo erdvės kiekio užtikrinimas. Tokie dalykai kaip pakabinamos lentynėles, galbūt atrodo puikiai, tačiau atima vietos iš ir taip jau nedidelio vonios kambario.

Vietoj to kur kas geriau yra rinktis integruojamas lentynas, o visas pagrindines vonios priemones taip pat galima kaip įmanoma labiau iškeldinti, kad atlaisvinti kaip įmanoma daugiau vietos kambaryje.

Kitas dalykas ko būtina nepamiršti yra pakankamas šviesos užtikrinimas. Vėl gi, šviesa prisideda tiek prie jaukumo, tiek prie didesnio erdvės kūrimo, todėl būtinai pasirūpinkite pakankamu šviesos kiekiu savo vonios kambaryje.

Svarbus ir pats įrengimas

Dar vienas dalykas į ką yra labai atkreiptinas dėmesys – pačios vonios įrengimas. Čia kalba žinoma eina apie viską nuo tinkavimo, plytelių išklojimo iki kokybiškų vonios sistemų pasirinkimo.

Kai kurie iš šių darbų yra svarbūs tam, kad užtikrinti pačios vonios ilgaamžiškumą, kiti – tam, kad ilgainiui nekiltų problemų su skirtingomi vonios dalimis.

Štai nemažai nemažai šeimininkų atrodo, jog renkantis kriauklę, dušo kabiną ir tualetą svarbiausi dalykai yra jų dizainas, patogumas ar suteikiamos funkcijos. Tačiau tai yra tik dalis tiesos.

Būtina, užtikrinti visos vonios sistemų konstrukcinės detalės ir sujungimai taip pat būtų aukščiausios kokybės, tik taip užtikrinsite, jog viskas tarnaus maksimaliai ilgai.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme vonios kambario įrengimą.

Galima sakyti, jog svarbu yra ne tik estetinė, tačiau ir funkcinė vonios pusė, na o norint, jog kambarys tarnautų maksimaliai ilgai, būtina tinkamai įrengti visas vonios kambario dalis.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika