01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Ką reikėtų žinoti apie gegnių tvirtinimą?

gegnių tvirtinimasVienas populiariausių pasirinkimų žmonių namuose dabartiniais laikais yra šlaitinis stogas.

Jo ypatybės nėra vien itin žemas nuolydis, palyginus su kitomis stogo dangomis. Šis stogo tipas turi ir kitų privalumų, kas ir verčia jį tokiu dažnu pasirinkimu, kaip ir skardinė stogo danga stogui dengti.

Šlaitiniai stogai atrodo ne tik įspūdingai, tačiau yra kartu ir be galo praktiški bei pasižymi nesudėtingų montavimu ir tvirtinimu.

Pastarojoje procedūrą vieną svarbiausių vaidmenų atlieka gegnės kurios ir užtikrina stogo konstrukcijos sandarumą.

Šiame straipsnyje mes trumpai pakalbėsime būtent apie gegnes.

Jeigu planuojate artimiausiu metu įrenginėti savo šlaitinį stogą, reikėtų žinoti šią bendrą informaciją apie šias tvirtinimo detales, tam, kad stogo planą galėtumėte patogiai aptarti su darbus atliksiančiais specialistais.

Gegnių svarba stogo dengimo procese

Ko gero sutiktų kiekvienas, jog stogo dengimas – pakankamai didelis ir nemažai laiko užimantis darbas. Paprastai jį statybininkai išskiria trimis pagrindiniais etapais.

Jie yra:

  • Konstrukcijos elementų paruošimas ir tvirtinimas
  • Hidroizoliacinių sluoksnių ir difuzinės plėvelės dengimas
  • Stogo dangos medžiagos pasirinkimas ir jos pritvirtinimas.

Ko gero paskutinis iš jų, tai yra stogo dangos pasirinkimo procedūra užtrunka ilgiausiai. Taip yra dėl to, jog namų šeimininkai turi išties nemažai pasirinkimo šiuo klausimu, na o kiekviena iš jų turi savitų ypatybių kurias būtina įvertinti įrengiant namus.

Čia būtina pagalvoti tiek apie pliusus, tiek apie minusus ir įvertinti savo paties lūkesčius ateinančiam projektui.

Gegnių tvirtinimo elementai. Ką svarbu žinoti apie juos?

Tvirtinimo elementai yra svarbūs atliekant bet kokius statybos darbų ir tas pats galioja klojant ir tvirtinant stogo dangą, be kurių gegnių tinkamai įrengti bus tiesiog neįmanoma.

Žinoma, jei darbus patikėsite atlikti specialistams, tuomet tvirtinimo elementais jie tikrai žinos kaip tinkamai pasirūpinti ir jų įsigijimu jums ko gero rūpintis nereikės.

Tiesa, gali vis dėl to būti ir taip, jog gegnių tvirtinimo detalėmis jums reikėti pasirūpinti patiems. Šį žingsnį reikėtų atlikti labai atsakingai, kadangi iš esmės nuo jo priklausys kaip tinkamai bus pritvirtintas ir kiek ilgai tarnaus jūsų stogo danga.

Dažniausiai gegnės yra pritvirtinamos prie stogo vadinamaisiais kampiniais elementais, jungiamosiomis kabėmis ir tinkamai sustyguojamos.

Jei pasimėtėte besižvalgydamiesi po parduotuvių lentynas, nenusiminkite, kadangi ne jūs vieni turite klausimų dėl šių prekių. Drąsiai pasikonsultuokite su darbus atliksiančiais žmonėmis ir pačiais parduotuvės konsultantais.

Kai kurie šeimininkai atkreipia dėmesį ir į tai ar tvirtinimo elementai yra pakankamai estetiški ir dera prie stogo konstrukcijos. Tačiau ekspertai jums pasakytų, jog tai nėra taip svarbų, kadangi jų ant gegnių paprasčiausiai nesimatys.

Išsirinkus gegnių tvirtinimo detales, reikės, žinoma, ir vinių. Kiekvienas ekspertas pasakytų, jog tokiems darbams geriausiai tinka rievėtos vinys gaminami iš tvirtesnės kompozicijos nei pigesni variantai. Šiuo atveju pataupyti tikrai nereikėtų ir geriau jau įsigyti kokybiškesnes detales.

Ar tvirtinimo detales verta įsigyti internetu?

Dabartiniais laikais praktiškai kiekvieną statybinį elementą galima įsigyti internetu ir labai patogiai. Perkant, net nereikia gyvai nuvykti į parduotuvę, o kylant klausimams peržiūrint prekių katalogą, galima patogiai brūkštelti internete esantiems konsultantams.

Mūsų manymu, stogo dangą, gegnes ir jų tvirtinimo elementus pirkti tikrai verta, kadangi tai yra kur kas patogiau ir paprasčiau.

Jeigu ieškote sprendimų savo namo įrengimui, o jums aktualiausia yra stogo klausimai, tuomet peržiūrėkite mūsų parduotuvėje siūlomas prekes, na o jeigu turite klausimų, tuomet galite parašyti, na o mes su jumis susisieksime.

Linkime, sėkmingo projekto įgyvendinimo!

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika