01
02
03
04
Pasiūlymas per 24 val.
Koks dangos tipas domina?
Koks kiekis (kv.m)?
Kontaktiniai duomenys

Gaukite pasiūlymą per 24 val.

Ar apsimoka naudoti plastikines dailylentes?

ar naudoti plastikines dailylentesKuomet vyksta naujo namo statybos, būdų kaip iškloti savo namo fasadą yra išties daug. Vienas populiariausių pasirinkimų žmonių tarpe yra dailylentės, visai kaip ir renkantis stogą, viršuje puikuojasi ir skardinė stogo danga.

Ir visai ne veltui.

Už palyginus padorią kainą mes galime susikurti tikrai gerai atrodantį fasadą, na o patys įrengimo darbai truks taip pat palyginus neilgai su kitomis alternatyvomis.

Šiame straipsnyje mes kiek plačiau aptarsime plastikinių dailylenčių variantą ir jų pagrindines ypatybes.

Tikime, jog tokio produkto pasirinkimas gali atnešti nemažai naudos namus statantiems žmonėms, todėl žemiau šiuos dalykus būtent ir aptarsime.

Pagrindiniai plastikinių dailylenčių privalumai bei trūkumai

Didžiausias privalumas, kuris bus aktualus daugeliui savininkų – tai labai nedidelė šios fasado apdailos kaina, todėl toks variantas bus labai lengvai prieinamas, net ir tiems savininkams kurie šiai namo daliai negali skirti didelio biudžeto

Kitas dalykas, nors ši medžiaga yra išties pigi, tai nereiškia, jog ji nėra patvari. Atvirkščiai, vienos iš pagrindinių teigiamų savybių plastikinėse dailylentėse yra tai, jog jos pasižymi labai geru ilgaamžiškumu ir atsparumu aplinkos veiksniams.

Joms nebus pavojingas drėgmės poveikis, puvėsis, pelėsis, grybelis, kartu nebūtina bus jų kloti ir papildomais apsaugos sluoksniais. Palyginus su tarkime medienos alternatyva, plastikinės dailylentės pasižymės kur kas mažesne skilinėjimo rizika bei žymiai didesniu atsparumu ugniai.

Ko gero didžiausias dalykas kas „pakiša koją“ plastikinėms dailylentėms yra tai, jog jos nesukelia natūralumo jausmo. Kad ir kaip gerai, moderniai ir stilingai mūsų mėgstamas variantas atrodytų, jis neatrodys taip jaukiai kaip tradicinė mediena.

Dar vienas dalykas – dulkių traukimas. Norint, jog toks dailylenčių variantas gebėtų ilgai išlaikyti savo grožį ir estetiką, tokio namo fasadą reikės valyti pakankamai dažnai. Būtinybę valyti gali sumažinti tai, jeigu reguliariai naudosite specialas ilgalaikes valymo priemones rekomenduojamas pačių dailylenčių gamintojų.

Kaip reikia taisyklingai valyti dailylentes?

Kaip minėta, vienas iš pagrindinių plastikinių dailylenčių naudojamų fasade minusų yra tai, jog jas reikia reguliariai valyti. Tačiau tai nereiškia, jog tai yra sudėtingas dalykas. Atvirkščiai, šią procedūrą galime laikyti pakankamai paprasta.

Pagrindinis dalykas kas nulemia kaip dažnai jums reikės atlikti valymo procedūras yra aplinka kurioje stovi namas. Kitas dalykas, būtinai pasiskaitykite apie tai, kokias instrukcijas dailylenčių įrengimui ir priežiūrai nurodė pats gamintojas. Paprastai instrukcijose yra nurodoma kaip dažnai ir kokiomis cheminėmis priemonėmis reikėtų namą prižiūrėti.

Tiesa, neretai užtenka ir paprasto vandens, kadangi toks fasadas ir taip pasižymės geru atsparumu vandeniui ir apskritai drėgmei. Jeigu pasirinkote buitinio pobūdžio ploviklį, būtinai užtikrinkite, jog jo sudėtyje nėra tokių cheminių elementų kaip ketonas, acetinas ar chloras, kurie prastai sąveikauja su plastiku. Bet kokiu atveju, po valymo cheminiais preparatais, nuplaukite viską vandeniu.

Kaip derėtų montuoti dailylentes?

Pagrindiniai plastikinių dailylenčių montavimo būdai yra 2. Jas galima dėti arba tiesiai ant fasado, arba naudojant specialias tvirtinimo sistemas, kitaip dar žinomas kaip profilius. Būtent profilinis variantas ir yra populiariausias.

Jų apskritai yra labai daug variantų – ar tai metaliniai, plastikiniai, mediniai ir t.t. Jei jūsų namas stovės ten kur yra nemažai drėgmės, tuomet rekomenduojamas rinktis metalinius arba plastikinius variantus. Kita vertus, galima apsistoti ir ties impregnuotos medienos variantu. Visgi, geriausiai yra atsižvelgti į tai ką siūlo gamintojas.

Dar vienas dalykas kas yra svarbu tai pati dailylenčių spalva. Kaip pavyzdys, tamsesnės medžiagos pasižymi didesniu plėtimųsi nei šviesios. Na, o jei renkamės ryškių spalvų variantus, reikėtų tarp lentų palikti ir mažesnius tarpus (apie 15 cm). Šviesesnėms, galima palikti ir 30 cm.

Galiausiai yra temperatūros faktorius. Paprastai idealios sąlygos joms montuoti yra tada kai už lango vyrauja maždaug 15 – 20 laipsnių šiluma. Tiesa, jei už lango „minusinė temperatūra“, tuomet plastikinių fasado dailylenčių montuoti negalima.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme plastikines fasado dailylentes. Tai yra išties puikus variantas tiems kas nori gerai atrodančio, tačiau kartu ir nebrangaus varianto fasado apdailai. Jūsų namas atrodys tikrai gerai ir bus išskirtinis.

Vidutinis įvertinimas: / 5. Balsų skaičius:

Kontaktai
100% garantija geriausi Lietuvoje
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
+370 670 17767
X Siųsti užklausą
*Sutinku su Privatumo politika